5 نکته مهم که به شما در فروش بیش تر کتاب الکترونیکی کمک می کند!

5 نکته مهم که به شما در فروش بیش تر کتاب الکترونیکی کمک می کند!

تقریباً  هر انسانی که نفس می کشد یک تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا خواننده الکترونیکی هوشمند دارد ،که با انگشتانش روی صفحه های لمسی کوچک ضربه می زند. اکثر مردم اکنون برای خواندن آثار نویسندگان مورد علاقه خود از این دستگاه ها استفاده می کنند! نکته جالب این است که این کتاب های الکترونیکی دیگر برای چاپ و انتشار مطالب دیگر نیازی به انتشارات بزرگ نیویورک ندارند! درعوض ، نویسندگان اکنون می توانند در مورد اشتیاق خود بنویسند ، مطالب را به صورت آنلاین منتشر کنند و خود کتاب را به بازار عرضه کنند! اگر آماده هستید این چرخش را ادامه دهید ، در اینجا چند نکته برای کمک به شما در شروع کار آورده شده است!

در مورد چه نوع محتوایی بنویسیم؟
اکنون که می دانید می توانید کار خود را منتشر کنید ، باید تصمیم بگیرید که می خواهید کتاب الکترونیکی شما درمورد چه چیزی باشد. چندین روش مختلف برای انتخاب موضوع در مورد کتاب شما وجود دارد. ممکن است بخواهید داستانی بنویسید ، یا ایده خوبی برای رمان داشته باشید ، اما اگر هنوز در مورد این کار را فکر نکردید ، تحقیقات خود را انجام دهید تا ببینید چه نوع داستان ها را بیشتر می فروشند. بیایید با آن روبرو شویم ، به لیست پرفروش ترین نیویورک تایمز نگاهی بیندازید و ببینید که مردم برای خرید چه نوع نوشته هایی هزینه می کنند.! اگر نوشته ی پر فروش، غیر داستانی است ، همان نوع تحقیقات را انجام دهید. اگر کتاب های عکاسی فروش بیشتری دارند ، مطمعنا شما باید کتابی را ایجاد کنید که به مردم در توسعه مهارت های عکاسی کمک کند.

Image result for کیفیت

هدف ، کیفیت است ، نه کمیت!
برخی از نویسندگان با تعداد صفحات کتابشان مشکل دارند. اگر چیزی که می نویسند کمتر از هزار صفحه باشد و وزن آن کمتر از کرگدن باشد ، ممکن است دنیا منفجر شود! اما این کاملا مربوط به خود شماست ، استراحت کنید و نفس عمیق بکشید. به خودتان اجازه ندهید که در تعداد صفحاتی که ایجاد می کنید گیر بیفتید ، بلکه به کیفیت محتوا فکر کنید. این کتاب باید ارزش زندگی را به خواننده بیفزاید ، خواه  به عنوان سرگرمی ، اطلاعات یا هر دو باشد. بسیاری از نویسندگان احساس می کنند که اگر هزینه کمی را بپردازند ، خوانندگانشان احساس پریشانی یا تقلب می کنند و همین امر باعث می شود نویسنده دست به تجاوز بزند .مردم اطلاعاتی را میخواهند که هضم آسان و سریع داشته باشد. اگر کتاب الکترونیکی شما فقط 50 صفحه باشد ، اما برای خواننده ارزش زیادی داشته باشد ، آنها از خرید خود احساس رضایت می کنند و احتمالاً پس از انتشار ، مطالب بیشتری را از شما می خرند.

Image result for سازماندهی

سازماندهی ، سازماندهی ، سازماندهی!
قبل از شروع کار نوشتن ، ایده خوبی است که بتوانید یک طرح کلی از کتاب را با هم جمع کنید. این به شما کمک می کند تا اطلاعاتی را که قصد دارید درج کنید ، سازماندهی کنید و این باعث افزایش ارزش کتاب شما می شود. یک صفحه کاغذ بردارید و موضوع اصلی خود را در زیرمجموعه هایی که به موضوع مربوط می شود ، بنویسید. برای هر یک از این زیر بخش ها یک عنوان عالی ایجاد کنید ، زیرا این ها فصل های شما خواهند بود. پس از آماده شدن ، زیر بخش های بیشتری راجع به مبحث پوشش داده شده در هر فصل ایجاد کنید. این زیرنویسها به خوانندگان کمک می کند تا هنگام خواندن ، منظور شما را بهتر درک کنند. همچنین باعث ایجاد استراحت برای مخاطبان شما می شود ، بنابراین آنها می توانند در این مرحله متوقف شده و به خواندن فصل از ابتدای خط جدید بپردازند.

Image result for قالب بندی کتاب در ورد

قالب بندی درست را انتخاب کنید
کتاب های الکترونیکی در قالب های مختلفی از جمله PDF ، WORD و ... نوشته شده اند . هر یک از این قالب ها دارای برخی جوانب مثبت و منفی هستند PDF ها قالب های نسبتاً متداولی هستند ، اما بهترین نوع پرونده برای خواندن در رایانه لوحی یا تلفن هوشمند نیستند. اکثر برنامه های تلفن و تبلت به شما امکان می دهند اندازه فونت و پس زمینه پرونده های Mobi و Epub را تنظیم کنید. این باعث می شود خواندن کتاب برای افرادی که به چاپ بزرگ نیاز دارند بسیار آسان تر شود. با این حال ، فایل های PDF فقط می توانند بزرگنمایی شوند ، این بدان معناست که خواننده برای دیدن همه محتوا به طور مداوم صفحه را تعدیل می کند. این می تواند خیلی سریع خسته کننده شده و باعث شود مخاطب شما دیگر علاقه ای به اتمام کتاب نداشته باشد.

Image result for سایت فاپول برای فروش کتاب

یک سایت مطمئن برای انتشار کتاب خود پیدا کنید
هنگامی که همه چیز خود را برای نوشتن کتاب الکترونیکی خود کنار گذاشتید و  کتابتان نهایتا کامل شد ، زمان آن می رسد که محصولتان را منتشر کنید! بسیاری از سیستم عامل های مختلف انتشار در خارج وجود دارد ، همه تلاش می کنند نویسندگان جدید را بدست آورند. بعضی ها عالی هستند ، خیلی ها خیلی خوب نیستند. شما می خواهید مطمئن شوید که بستر انتخابی شما به اتوماسیون فرایند تحویل محصول خود به مشتریان کمک می کند ، بنابراین نیازی نیست وقت خود را تلف کنید (می توانید روی بازاریابی متمرکز شوید یا کتاب بعدی را شروع کنید). شما می خواهید از بستری استفاده کنید که به شما امکان می دهد بیشترین سود حاصل از فروش خود را حفظ کنید. پرداخت ، خوانندگان شما را قادر به خرید و بارگیری کتاب های شما و همچنین ارسال پیوند به کتاب به صندوق پستی خود می کند.  فاپول همچنین به خوانندگان اجازه می دهد تا به تجزیه و تحلیل سابقه سفارش و بارگیری دسترسی پیدا کنند ،و به شما امکان می دهد تا شغل خود را بهتر ردیابی کرده و تصمیمات بازاریابی بهتری بگیرید.
اگر فکر می کنید تمام آنچه را که لازم است یک نویسنده پرفروش باشید را دارید ، اکنون شروع کنید!
منبع : payhip

دیدگاه ها
اولین دیدگاه را شما بنویسید | ثبت دیدگاه