چگونه در فاپول از طریق سیستم همکاری در فروش کسب درآمد داشته باشیم؟

ثبت نام کنید، وارد حساب کاربری خود شوید و سپس دکمه "همکار فروش شوید" را کلیک کنید.

به همین سادگی همکار فروش فاپول می شوید ...

بازاریابی فایل به طور عام به معنی معرفی فایل های موجود در فاپول به سایر کاربران از طریق معرفی و ثبت لینک در سایر سایت و وبلاگ ها، معرفی در شبکه های اجتماعی، معرفی در انجمن ها و … می باشد. در فاپول طبق سیاست های کلی سامانه، میزان کمیسیون بازاریابی مقدار 10 تا 20 درصد از مبلغ فروش بسته به نوع سطح تعیین شده است. امید است با ایجاد این خدمت و در اختیار قراردادن امکانات بارز فاپول بتوانیم برای جوانان عزیز بستری برای کسب درآمد واقعی فراهم کرده باشیم. در فاپول دو روش برای بازاریابی آسان در نظر گرفته ایم. روش اول بازاریابی مستقیم فایل و روش دوم بازاریابی عمومی (معرفی فاپول) خواهد بود. همچنین جهت کسب در آمد مادام العمر می توانید با زیرمجموعه گیری میزان 2 درصد از فروش هر زیر مجموعه را به صورت دائمی داشته باشید.

سطح های سیستم همکاری در فروش فاپول

بازاریابی مستقیم فایل

روش اول

در این روش کاربر با معرفی هر فایل به صورت جداگانه در شبکه های اجتماعی، سایت ها، وبلاگ ها و … و فقط با یک کلیک به آسانی  در کمتر از ۱۰ ثانیه می تواند بازاریابی را انجام دهد. برای انجام این روش از بازاریابی آسان طبق مراحل ذیل عمل کنید:

 1. ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و اگر حساب کاربری دارید وارد سایت شوید.
 2. سپس به صفحه فایل ها مراجعه کنید و فایلی را که علاقه به فروش و بازاریابی آن دارید، باز کنید. برای اینکار میتوانید از صفحه جدیدترین فایل ها یا پرفروشترین فایل ها اقدام به انتخاب فایل و بازاریابی آن کنید.
 3. و نهایتا با استفاده از بخش همکاری در فروش، لینک اختصاصی را  پخش (Share) کنید.

بعد از خرید موفق مشتری ،مقدار 10 تا ۲۰ درصد مبلغ فایل (بسته به سطح بازاریابی) برای شما منظور خواهد شد.

بازاریابی عمومی (معرفی فاپول)

روش دوم

در روش دوم کاربر می تواند با معرفی فاپول در سایت، وبلاگ، انجمن، کانال تلگرام و سایر رسانه های شخصی بازاریابی عمومی انجام دهد. در این روش کاربری که از طریق لینک شما وارد سایت شود، به محض اینکه اقدام به خرید هر کدام از فایل های موجود در فاپول بکند برای بازاریاب 10 تا ۲۰ درصد مبلغ فروش بسته به نوع سطح همان فایل منظور می شود. این روش مناسب افرادی است که وقت کافی برای بازاریابی تک تک فایل ها ندارند. همچنین برای افرادی که صاحب سایت یا وبلاگ هستند مناسب است، چرا که میتوان با قراردادن یکی از بنرهای تبلیغاتی فاپول در محل مناسب سایت / وبلاگ خود و ارجاع به سایت فاپول با لینک مخصوص بازاریابی درآمد ثابتی از فروش فایل ها داشته باشند. برای انجام این روش بازاریابی اقدامات زیر را انجام دهید:

بعد از وارد شدن به سایت منوی همکاری در فروش در منوی کاربری را باز کنید. در این بخش لینک مخصوص بازاریابی را مشاهده خواهید کرد. با انتشار این لینک در هر جایی که مناسب میدانید، پورسانت 10 تا ۲۰ درصدی فروش فایل ها را کسب خواهید کرد.
همچنین می توانید با قراردادن کد آماده بنرهای تبلیغاتی فاپول در هر قسمت از سایت یا وبلاگ به راحتی و بدون هیچ دردسری فاپول را به مخاطبان خود معرفی کنید و از فعالیت های آنها در فاپول کسب درآمد کنید.

زیر مجموعه گیری

روش سوم

از طریق بنرهای تبلیغاتی و یا لینک اختصاصی بازاریابی، فاپول را به دوستان یا مخاطبان خود در شبکه های مجازی و یا سایت یا وبلاگ خود معرفی کنید. چنانچه کاربری از طریق لینک اختصاصی شما وارد سایت شده و اقدام به ثبت نام و فروش فایل نماید، به صورت مادام العمر میزان 2 درصد از همه فروش های کاربر به شما تعلق خواهد گرفت. هیچ محدودیتی در تعداد زیرمجموعه ها وجود ندارد و شما میتوانید بی نهایت زیرمجموعه داشته باشید.

 • برای کسب پورسانت، حتما بعد از ورود به سایت اقدام به اشتراک گذاری فایل ها کنید.
 • میزان درآمد حاصله از بازاریابی، تماما متعلق به بازاریاب بوده و فاپول سهمی از آن نخواهد داشت.
 • میزان درآمد شما مقدار 10 تا ۲۰ درصد از قیمت فایلی خواهد بود که مشتری شما اقدام به خرید آن کرده است.
 • پس از هر خریدی که از لینک پخش شده شما صورت بگیرد، پورسانت  به صورت آنی در حساب شما منظور خواهد شد.

لینک های بازاریابی به صورت خودکار برای کاربر ساخته می شود.
با این حال آگاهی از فرمت ساخت این لینک ها خالی از لطف نیست.

فرمت اصلی لینک بازاریابی به شکل زیر است: آدرس سایت+متغیر ارجاع+نام کاربری

https://fapool.ir/?ref=username

آدرس سایت و متغیر ارجاع در تمامی لینک های بازاریابی ثابت است، فقط برای هر کاربر در لینک بازاریابی نام کاربری تفاوت میکند.

با این توضیح روشن است که هر کاربری با قراردادن ترکیب متغیر ارجاع+نام کاربری در انتهای هر کدام از لینک های سایت (فروشگاه شخصی، صفحه پروفایل، وبلاگ، فایل و …) می تواند عملیات معرفی و بازاریابی را انجام دهد.

 • مثال ساخت لینک مخصوص بازاریابی به صورت دستی

  برای مثال فرض کنید شخصی با نام کاربری: farhang در سایت عضو شده است. این کاربر برای معرفی صفحه فایلها باید به شیوه زیر عمل کند.

  لینک صفحه فایل ها در فاپول: https://fapool.ir/shop

  برای اینکار فقط کافیست عبارت ref=farhang?/ در انتهای لینک اضافه شود.

  نتیجه ساخت دستی لینک بازاریابی صفحه فایل ها توسط یوزر farhang به شکل زیر می باشد

  https://fapool.ir/shop/?ref=farhang

برای ساخت لینک اختصاصی بازاریابی توسط سیستم اینجا کلیک کنید.

فاپول
بازیابی رمز