مهم ترین ویژگی های بهترین سایت فروش فایل را بشناسید

مهم ترین ویژگی های بهترین سایت فروش فایل را بشناسید

ارائه محصولات فیزیکی و مجازی شاید در نگاه اول آسان به نظر برسد اما اگر بهترین سایت فروش فایل وجود نداشته باشد عملاً این کسب و کار به نتیجه نخواهد رسید. وقتی صحبت از بهترین سایت فروش فایل می شود یعنی فضایی که در آن شرایط ارائه محصولات دانلودی به صورت رایگان، پولی و با طرح تخفیف فراهم باشد. همینطور دسترسی به فایل آسان و کاربردی در نظر گرفته شود و مدیریت خوبی بر روی سفارشات وجود داشته باشد.
 

بهترین سایت فروش فایل در یک نگاه

این روزها پول درآوردن سختی های خودش را دارد اما اگر محتوایی کاربردی برای عرضه دارید آن را تبدیل به فایل کنید و با انتخاب بهترین سایت فروش فایل به درآمدزایی خوبی برسید.
سایت های زیادی در راستای عرضه فایل های مختلف فعالیت می کنند اما تنها برخی از سایت ها موفق هستند. فکر می کنید علت اصلی آن چیست؟ اعتماد و اطمینان مهمترین ویژگی یک سایت فروش فایل است چه برای فروشنده و چه برای خریدار! این یعنی صاحب فایل یا فروشنده باید اطمینان حاصل کند که محصول خود را در یک پلتفرم کاملاً مطمئن عرضه می کند، به طوری که تمامی حقوق او حفظ می شود. از سوی دیگر خریدار می بایست اطلاعات کامل و کافی پیش از خرید را به دست آورد. همینطور نیاز به وجود درگاه اینترنتی معتبر برای پرداخت خواهد بود. اعتماد سازی دو طرفه از اهداف مهم مجموعه فاپول محسوب می شود. در این سایت فروشنده و خریدار هر دو به یک اندازه ارزش دارند و رضایت هر دو سمت مهم است.
شما به عنوان یک خریدار فایل چه توقعی از سایت فروش فایل دارید؟ این روزها صبر و تحمل افراد کم است. سایت هایی که کند بالا می آیند و سرعت آپلود فایل در این سایت ها ضعیف است معمولاً از سوی خریداران کنار گذاشته می شوند. بنابراین سرعت آپلود فایل دومین نکته مهمی است که می بایست در بهترین سایت فروش فایل رعایت شود. خریداران گاه فایل های مختلفی را بررسی می کنند. یعنی تب های مختلف از یک سایت را باز می کنند و نگاه مقایسه ای دارند. باز شدن هر تب یا صفحه از یک سایت باید به اندازه یک چشم بهم زدن باشد. بنابراین دو فاکتور امنیت و سرعت اصلی ترین ویژگی های بهترین سایت فروش فایل محسوب می شوند. اما داستان به اینجا ختم نمی شود.
 

طرح های رقابتی و گزارشات لحظه ای

ممکن است برای یک موضوع ثابت ده ها فایل مشابه از فروشندگان مختلف در یک سایت وجود داشته باشد. در چنین شرایطی، بهترین سایت فروش فایل، سیستم امتیازدهی راه اندازی می کند. این یعنی ایجاد یک میدان رقابتی برای فروشندگان فایل! به هر حال خریدار می بایست از کیفیت محتوایی که انتخاب کرده اطمینان حاصل نماید. این اطمینان از زمانی شروع می شود که خریداران قبلی فایل مورد نظر، به آن امتیاز داده باشند. وقتی یک فایل مورد تایید تعداد کاربران بیشتری قرار بگیرد امتیاز بیشتری هم دریافت می کند. این موضوع خود یک سیستم بازاریابی و تبلیغاتی است. یعنی ناخودآگاه کاربران به سمت فایلی می روند که بیشترین امتیاز را به خود اختصاص داده است. این سیستم حتی برای فروشندگان هم شرایط رقابتی ایجاد می کند تا بتوانند ایرادات فایل خود را برطرف کنند و یا طرح های تخفیف فصلی راه اندازی نمایند.
فاپول به عنوان بهترین سایت فروش فایل در بین ده ها سایت، سیستم گزارش لحظه ای را اجرا کرده که شاید توضیح این موضوع برای شما هم جالب باشد. در این سیستم فروشندگان بسیار ارزشمند هستند. بسیاری از فروشندگان فایل های زیاد با حجم گسترده ای برای فروش دارند و در این شرایط نیاز است میزان فروش و سایر اطلاعات مربوط به محصول را بررسی کنند. وجود سیستم گزارش لحظه ای سبب می شود تا فروشندگان برنامه ریزی بهتری داشته باشند و حتی شرایط فروش خود را تغییر دهند.
 

کاربری استاندارد در سایت فروش فایل

یکی از قسمت های مهم در سایت فروش فایل مربوط به اجرای کاربری آسان است. یعنی هم فروشنده باید بداند به چه طریق فایل خود را برای فروش در سایت آپلود کند و هم خریدار باید در پیدا کردن فایل مورد نظر سر در گم نشود. بنابراین فایل ها می بایست بر اساس پارامترهایی مثل کیفیت یا امتیاز، حجم، موضوع، رایگان یا غیر رایگان بودن و ... دسته بندی داشته باشند. وجود سیستم سرچ قوی یکی از مهمترین قسمت هایی است که در سایت های فروش فایل باید رعایت شود. همه کاربران به تکنیک های سرچ تسلط ندارند بنابراین با نوشتن کلمه کلیدی مشخص می بایست فایل های مشابه فایل مدنظر کاربر نیز به او نمایش داده شود. کاربر نباید خود را در اتاق تاریکی تصور کند که قرار است به دنبال جسم کوچکی بگردد و هیچ راهنمایی ندارد. 
در واقع بهترین سایت فروش فایل، میز یا کتابخانه ای است که طبق موضوعیت خاصی طبقه بندی شده و نظم دقیقی دارد. کاربری هرچه ساده تر و منظم تر باشد کاربران احساس بهتری خواهند داشت.
 

آپشن های شگفت انگیز و ترغیب کننده فروشگاه فایل

به هر حال در سایت های فروش فایل قرار است محصولی به فروش برسد و این یعنی نیاز به تبلیغات است. بنابراین وجود یک سری محصولات رایگان برای کاربران می تواند یک شروع جذاب باشد. مثلاً شما جزوه ای برای آموزش یک طرح درس آماده کرده اید. شما می توانید یکی از تکنیک های آموزشی در فایل خود را در این سایت به رایگان به مخاطب هدیه دهید. وقتی کاربر اولین تکنیک شما را ببیند و به نوعی بپسندد قطعاً برای داشتن کل فایل با رضایت کامل پول پرداخت می کند. ایجاد کد تخفیف نیز از دیگر روش های بازاریابی فایل است که در بهترین سایت فروش فایل به خصوص فاپول دیده می شود. حال بر اساس نوع فایل می توانید طرح خرید یک فایل + یک هدیه رایگان را نیز در نظر بگیرید.

وجود سرویس های افزایش فروش یکی از ویژگی های بهترین سایت فروش فایل است


درگاه پرداخت معتبر

در هر خرید اینترنتی اگر درخواست پرداخت معتبر نباشد مشکلات زیادی ایجاد می شود. در واقع تنظیمات مربوط به درگاه پرداخت باید به صورتی باشد که هیچ شک و شبه ای برای پرداخت وجود نداشته باشد. کاربران در سایت هایی که سیستم پرداخت ناامن دارند به هیچ عنوان ماندگار نمی شوند.

 

تنظیمات حرفه ای و  اختصاصی برای قسمت دانلود

سایت فروش فایل، شامل یک سری قسمت های مختلف و طبقه بندی شده برای فروش فایل است. معمولاً بسیاری از فایل ها به صورت دانلودی در اختیار کاربران قرار می گیرند. این یعنی یک لینک دانلود برای کاربر نمایش داده می شود که با کلیک بر روی آن عملیات دانلود شروع شده و در نهایت فایل در اختیار کاربر قرار می گیرید.
یکی از ویژگی های مهم بهترین سایت فروش فایل این است که کاربر بتواند علاوه بر لپ تاپ از طریق موبایل نیز فایل مورد نظر را دانلود نماید. پیکربندی اختصاصی برای دانلود، یعنی محدودیتی برای دانلود فایل وجود نداشته باشد. حال این موضوع از چندین جهت قابل بررسی است. مثلاً گاه فایل دانلود شده از دید کاربر گم می شود و کاربر نمی داند کدام قسمت از لپتاپ یا گوشی همراه خود به دنبال فایل باشد. بنابراین وجود یک قسمت مهم برای فایل های دانلود شده از مواردی است که کاربران را در سریعترین زمان ممکن به فایل مورد نظر می رساند.
 

دسترسی نامحدود و دانلود سریع فایل در بهترین سایت فروش فایل


پشتیبانی حرفه ای و اصولی

محال است بهترین سایت فروش فایل را انتخاب کنید اما از سیستم پشتیبانی تخصصی بی بهره باشید. به هر حال موضوعاتی مانند نگهداری فایل ها بر روی هاست و سرویس های مربوط به آن مطرح است. از سوی دیگر نیاز به ساخت لینک اختصاصی دانلود با محدودیت های مشخص خواهد بود. فروشنده باید اطمینان یابد که فایلش در چارچوب اصولی به فروش می رسد. کاربر نیز نگران عدم کیفیت فایل و یا وجود مشکل در زمان دانلود و پرداخت وجه خواهد بود. سیستم پشتیبانی تخصصی تیم فاپول کمک کرده است تا هر ابهامی به راحتی برطرف شده و شرایط به شکل حرفه ای و اصولی پشت سر گذاشته شود. دقت داشته باشید که معمولاً وجود لینک های کمکی برای دانلود به خصوص در زمان هایی که ترافیک سایت زیاد است کمک می کند تا کاربران به راحتی به نتیجه دلخواه دست یابند.

سیستم تیکت دهی و پشتیبانی مشتریان و ناشران در بهترین سایت فروش فایل


سرویس ذخیره ساز ابری پشتیبان

بهترین سایت فروش فایل برای اینکه بتواند فایل های مورد نظر را با کمترین هزینه نگهداری کند از سرویس ذخیره ساز ابری پشتیبان استفاده می کند. این سیستم یک سرویس کاربردی است که کمک می کند تا تصاویر و فایل های وب سایت روی سرورهای ابری پشتیبان ذخیره شوند. این روش کمک می کند هزینه های مربوط به نگهداری فایل ها و همینطور هزینه هایی که در راستای هاست میزبانی در نظر گرفته می شود کاهش یابد. وجود لینک مستقیم دانلود در خود پشتیبان و قرارگیری آن در وب سایت مورد نظر سبب می شود فروشندگان بدون وب سایت به واسطه ساخت لینک های مخفی و زمان دار اقدام به فروش فایل نمایند. سرویس ذخیره سازی پشتیبان مثل یک هارد اکسترنال واقعی به شما این امکان را می دهد که یک تا بی نهایت پارتیشن در نظر بگیرید.

وجود سرورهای امن و قدرتمند برای بهترین سایت فروش فایل الزامی است


سایر ویژگی های بهترین سایت فروش فایل

سایت فروش فایل می بایست امکان اتصال به دامنه یا ساب دامنه شخصی را داشته باشد. این امر سبب می شود تا سطح اعتماد به بهترین شکل ایجاد شود. ارائه گزارش کامل فروش و مالی برای فروشندگان فایل بسیار مهم است و اگر این موضوع به دقت رعایت نشود فروشندگان معترض خواهند شد. نکته دیگر سیستم آنالیز حرفه ای فروش و مشتریان است. در واقع باید مشخص شود که خریداران یک فایل بیشتر در چه گروهی از نظر سن، جنسیت و طرز فکر قرار دارند. سیستم میزبانی نامحدود سبب می شود تا سایت هیچ گاه با مشکل سرعت و از دسترس خارج بودن روبرو نشود و یک انتخاب عالی و درجه یک محسوب خواهد شد.
فایل هایی که در فاپول برای فروش عرضه می شوند فیلترهای مهمی از نظر کیفیت، اصالت و کنترل قیمت را پشت سر گذاشته اند. یعنی خریدار خیالش از بابت خرید محصول کاملاً جمع است. برخی از فایل ها که نیاز به اصلاح دارند قطعاً وارد فیلتر اصلاح می شوند. حتی بخش بندی در فروش فایل ها نیز سبب می شود تا کاربران نیاز به پرداخت هزینه به صورت یکباره نداشته باشند و به صورت فصل به فصل در بخش دوره های آموزشی خرید خود را به ثبت برسانند. نظرات کاربران از خرید فایل مربوطه نیز به کاربران جدید کمک می کند تا انتخاب بهتری داشته باشند. 
 

چرا فاپول بهترین سایت فروش فایل است ؟

فاپول یکی از معتبرترین و پیشرفته ترین پلتفرم هایی است که به شما اجازه ساخت فروشگاه فایل را می دهد. در این سایت کمترین کارمزد برای فروش فایل در نظر گرفته می شود. اگر از دسته کاربران ویژه باشید حتی کارمزد برای شما رایگان خواهد بود. سیستم سئو عالی این مجموعه در کنار فروش اشتراک و لایسنس های نرم افزاری قدرتمند سبب شده تا یک روش جدید همکاری در فروش ایجاد شود. در سایت فاپول گزارش های جامع و ماهانه، میزان فروش، پشتیبانی عالی و پنل مدیریتی حرفه ای تنها بخشی از ویژگی های مهم محسوب می شوند. همه فایل ها در طبقه بندی مخصوص به خود قرار می گیرند. به نوعی کاربری بسیار ساده ای برای این سایت در نظر گرفته شده است.

 

جمع بندی
وقتی صحبت از بهترین سایت فروش فایل می شود یعنی کیفیت و تنوع محصول در کنار هم قرار بگیرند و چالش های فنی به شکل حرفه ای برطرف شوند. از سوی دیگر بسیار مهم است که سطح رضایت بین فروشندگان و خریداران در یک راستا قرار بگیرد. از یاد نبرید که شما می توانید به واسطه فاپول یعنی یکی از بهترین سایت های همکاری فروش فایل، اقدام به ساخت فروشگاه فایل داشته باشید و شرایطی فراهم است تا بیشترین سودآوری را برای خود رقم بزنید. بهترین فروشگاه فایل به شما کمک می کند تا با خیال راحت و در هر ساعت از شبانه روز اقدام به خرید فایل مورد نظر داشته باشید. سطح امنیت و سرعت، آپشن های کاربردی و سیستم اجرایی قوی از مهمترین شرایطی است که در این راستا وجود خواهد داشت. شما می توانید فایل هایی که شامل طرح تخفیف می شوند را انتخاب کنید و همه جوانب را بسنجید. 


ساخت یک فروشگاه فایل معتبر و اصولی با قابلیت فروش بالا یک تیر است و دو نشان! همین حالا فروشگاه خود را در به صورت کاملا رایگان در بهترین سایت فروش فایل ایران بسازید و با انتشار محتوای دیجیتال شروع به کسب درآمد کنید.

دیدگاه ها
اولین دیدگاه را شما بنویسید | ثبت دیدگاه