قوانین و مقررات

مشتری گرامی، قبل از پرداخت لطفا به نکات ذیل توجه کنید.
در انتخاب محصول دقت کنید و سپس اقدام به پرداخت نمایید. به دلیل مجازی و دانلودی بودن محصولات فاپول امکان برگشت سفارش ثبت شده و عودت مبلغ پرداختی وجود ندارد. چنانچه از حساب شما مبلغ سفارش کسر شد ولی سفارش شما با موفقیت ثبت نشد و قادر به دانلود نبودید هزینه پرداختی حداکثر تا ۷۲ ساعت ( ۳ روز کاری ) به حساب شما از سمت بانک عودت خواهد شد. کلیه محصولات فاپول معاف از مالیات بوده و تنها هزینه واقعی محصول را پرداخت میکنید.ضمانت بازگشت وجه تا ۲۴ ساعت فقط برای مواردی است که توضیحات ارائه شده در صفحه محصول با فایل دانلود شده مطابقت نداشته باشد و یا به هر دلیلی فایل دانلود شده مشکلی در باز شدن یا استفاده داشته باشد که می توانید حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش از طریق ارسال تیکت و ارسال شماره شبا درخواست عودت وجه نمایید.

قوانین استفاده از سایت فاپول

دسترسی و استفاده شما به تمام امکانات این سایت از شرایط و مقررات زیر پیروی می کند. لطفاً قبل از استفاده از فاپول توافقنامه زیر را به دقت مطالعه کنید. استفاده از هر بخشی از این وب سایت به منزله پذیرش کلیه شرایط و مقررات این توافقنامه از سوی شما تلقی می شود. بنابراین اگرکل یا بخشی از این توافقنامه را نپذیرید، اجازه استفاده و دسترسی به فاپول و خدمات آن را نخواهید داشت.


ویرایش و بروز رسانی قوانین استفاده از سایت

فاپول تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نکات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می دارد. قوانین بر حسب ضرورت ممکن است بروز رسانی و یا ویرایش شود این مسئولیت کاربران سایت است که با مراجعه به این صفحه از اخرین نسخه قوانین استفاده، اطلاع داشته باشند.

مالکیت مادی و معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، تماما متعلق به سایت فاپول می باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی مدیریت سایت اجازه کپی کردن، توزیع، نشرمجدد، واگذاری، نمایش، ارسال و انتقال آنها را ندارد. مالکیت مادی فایل های ثبت شده متعلق به ناشران فایل و فاپول بوده و مالکیت معنوی آن نزد ناشر فایل محفوظ می باشد.

ثبت نام کردن

برای دسترسی به سرویس های ارائه شده توسط فاپول ثبت نام در سایت الزامی است. ثبت نام در فاپول رایگان است. در هنگام ثبت نام از شما اطلاعاتی مانند شماره موبایل، نام و ایمیل درخواست میشود. در صورتی که شرایط استفاده از فاپول را نقض نمایید، حساب کاربری شما ممکن است به طور موقت معلق و در صورت تکرار تخلف برای همیشه از سیستم ما حذف و آی پی شما مسدود می شود.

مسئولیت کاربران در ارسال محتوا و فایل

با ثبت نام در فاپول  و تکمیل اطلاعات فروشگاهتان به شما اجازه داده می شود که فایل هایتان را جهت فروش آپلود کرده و برای هر فایل توضیحات مرتبط را ارئه دهید تا به صورت خودکار محصول شما منتشر شود. لازم به ذکر است مسئولیت کامل محتوا و محصول در قبال دعاوی حقوقی با مالک فروشگاه ناشر می باشد. شما با ارسال مطالب، بارگذاری فایل، ثبت و یا ارائه نظر کلیه مسئولیت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهید بود. با عرضه مطالب به قسمتهای عمومی سایت مانند وبلاگ، باشگاه ناشران، اپلود سنتر، فروشگاه و … شما در هر شرایطی حق استفاده، کپی، نمایش، اجرا، توزیع، انتخاب و ارتقا ء این محتوا را به ما می دهید اما بدیهی است که فاپول هیچ ادعای مالکیتی درقبال مطالبی که توسط شما ارسال می شود ندارد. فاپول اجازه دارد که هر مطلبی یا محصولی را به دلیل نقض قوانین حذف کند یا وضعیت آن را به توقف فروش تغییر دهد.

در استفاده از فاپول می بایست نهایت دقت را نموده تا موجب بروز موارد ذیل نشوید:

 • انتشار‌، ارسال، بارگذاری و یا توزیع هرگونه مطلب نامتناسب، بی حرمتی، تجاوز و تعدی، گفتار زشت و وقیح، تصاویر شرم آور و عناوین، نام و موارد نامشروع
 • بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی سایت و سایر کاربران
 • رهبری، هدایت و تشکیل گروه های هرمی در نظردهی ها و موارد مشابه
 • برداشتن و جمع آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضایت آنها
 • درج هرگونه لینک از سایت های غیر فاپول مطلقا ممنوع است و ممکن است در صورت مشاهده موجب حذف اکانت کاربر گردد

چه نوع فایل هایی را نمی توانم به فروش برسانم؟

# لطفا فهرست مصادیق محتوای مجرمانه را مطالعه بفرمایید

با توجه به اینکه مسئولیت کامل محتوای ارسال شده مالک فروشگاه فایل می باشد، فاپول امکان انتشار خودکار محصولات را برای ناشران خود فراهم کرده است. اما چنانچه در گزارشات یا بررسی های کارشناسان فاپول به موارد زیر برخورد کنیم، محصول از دسترس خارج یا به وضعیت توقف فروش تغییر خواهد کرد:

 • فایلی که قسمت توضیحات آن اطلاعات کافی نداشته باشد و فرمت فایل مشخص نباشد
 • کپی فایل هایی که در دیگر سایت ها عرضه میشود
 • فایل عکس در صورتی که کمتر از ۱ مگابایت حجم داشته باشد
 • فایل هایی که دارای پسورد می باشند
 • فایل هایی که از نظر کیفیت محتوا ارزش بالایی برای کاربران ندارند
 • هرگونه فایلی که قبلاً عینا توسط یک کاربر دیگر در سایت قرار داده شده است
 • هرگونه فایلی که ناقص یا خراب باشد
 • فایل هایی که در توضیحات محصول لینک به دیگر سایت ها داشته باشد
 • فایل هایی که مالک اصلی پس از اثبات مالکیت، درخواست حذف داشته باشد
 • هر گونه فایلی که محتویات آن بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد
 • هر گونه فایلی که دارای کپی رایت بوده و حقوق نشر آن توسط مولف محفوظ است
 • هر گونه فایلی که دارای محتوای غیر مجاز و غیر انسانی است
 • هر گونه فایلی که به حریم خصوصی افراد تجاوز کند
 • هر گونه فایلی که مغایر با شئونات اخلاقی و ملی باشد
 • هرگونه فایلی که حاوی مطالب توهین آمیز به مقامات سیاسی و اقلیت های قومی و مذهبی باشد
 • هر گونه فایلی که به هر نحوی امنیت سرورهای سایت را به خطر اندازد
 • هرگونه فایل یا برنامه ای که موجب بروز اختلال در عملکرد یک کامپیوتر دیگر گردد

کارمزد خدمات فاپول

بر اساس تصمیم فاپول حق فروش هر فایل به ۳ عضو تعلق میگیرد.

 1. مبلغ 2000 تا 4000 تومان آبونمان برای هزینه های سرور و نگهداری
 2. فروشنده فایل: ۸۰ درصد
 3. بازاریاب فایل: 10 تا 15 درصد
 4. فاپول: 5 درصد

برای اطلاع کامل از تعرفه های فاپول می توانید صفحه “ تعرفه خدمات ” را مشاهده کنید.

 

دوره زمانی پرداخت ها

در صورتی که از فروش یا بازاریابی کسب درآمد نمودید این مبلغ در کنترل پنل شخصی شما در حساب کاربریتان قابل رویت می باشد. مبلغ هر سفارش موفق به دلیل ضمانت 24 ساعت فاپول، پس از 24 ساعت و در صورت عدم ارسال تیکت توسط مشتری در پنل مالی ناشر، شارژ شده و قابل تسویه می باشد. در ثبت تسویه حساب توسط ناشر، مبلغ درخواستی به صورت آنی یا در اولین سیکل پایا به شماره شبا اعلامی به صورت خودکار واریز می گردد.

محدودیت مسئولیت فاپول

ما تضمین نمی کنیم که عملکرد سایت فاپول به صورت مداوم یا به دور از خطا باشد، یا اینکه همه اشکالات برطرف شود یا اینکه این سایت یا سرور به دور از ویروس و اشکال باشد. این مسئولیت شماست که اقدامات لازم مانند ویروس‌یابی را انجام دهید تا نسبت به دقت اطلاعات داده شده و گرفته شده مطمئن شوید.

شما متضمن می شوید که به هیچ وجه ما را مسئول زیان‌ها و خسارت‌های که در اثر استفاده از سرویس ما می شود نمیدانید. فرقی نمی‌کند این خسارت‌ها یا زیان‌ها پیش‌بینی شده، قابل پیش‌بینی، شناخته شده و غیره باشد.

حریم خصوصی کاربران

هنگامی که شما از خدمات سایت فاپول استفاده می کنید، ممکن است اطلاعات شخصی از شما بخواهیم. این اطلاعات می‌تواند شامل نام، نشانی ایمیل، شماره تلفن همراه، شماره کارت بانک شتاب یا اطلاعات دیگر باشد. ما به چندین دلیل اطلاعات شخصی شما را جمع آوری می کنیم، از جمله برای مقاصد اداری و به منظور ارائه خدمات. سایت فاپول اطلاعات شخصی شما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی‌گذارد و بدون بودن الزام قانونی این اطلاعات را برای دیگری فاش نخواهد ساخت.

کپی رایت

ما به حقوق دیگران احترام می گذاریم. چنانچه شاهد نقض قانون کپی رایت توسط اطلاعات درج شده در هر قسمت از فاپول بودید لطفا ” به برگه تماس با ما مراجعه کنید و با گزارش نقض قانون کپی رایت ما را مطلع کنید تا تصمیم های لازم اتخاذ شود.