تعرفه خدمات فروش فایل

"فاپول” فروشگاه ساز اینترنتی فایل است که با ساخت فروشگاه فایل اختصاصی، مدیریت کاملی با امکانات مختلف به شما ارائه می کند، این فروشگاه قابلیت ایجاد محصولات مجازی و قابل دانلود را دارد. همچنین جهت فروش فایل بیشتر و کسب رضایت حداکثری، فاپول به سیستم بازاریابی آسان با یک کلیک و همچنین سیستم انحصاری کسب درآمد از طریق ارسال پست در وبلاگ و ارائه سهم ۸۰ تا 95 درصدی فروش فایل برای فروشنده تجهیز شده است. بدین ترتیب شما بدون هیچ هزینه، دانش فنی یا تهیه ملزومات اولیه صاحب یک کسب و کار اینترنتی می شوید و با حمایت فاپول و مجوز نشر بر خط که صرفا جهت حمایت مادی و معنوی محصول شماست، فایل های ارزشمند خود را به خریداران ارائه می کنید. 
هزینه ثبت نام و فاپولی شدن کاملا رایگان است!

نسبت های فروش فایل در فاپول

 ورود به ماشین حساب محاسبه درآمد از فروش فایل 

 

تعرفه آبونمان فروش فایل در فاپول

مثال: فرض کنید شما ناشر یک فایل هستید که به قیمت 100 هزار تومان در فاپول ثبت شده است. بعد از اولین فروش مبلغ 4 هزار تومان از مبلغ سفارش بابت آبونمان کسر می شود. 96 هزار تومان باقی مانده به نسبت های 80، 15 و 5 به ترتیب مربوط به شما(ناشر)، بازاریاب و فاپول است. در این سفارش 76800 تومان سهم ناشر، 14400 سهم بازاریاب و 4800 تومان سهم فاپول است.

 

 + ورود به ماشین حساب محاسبه درآمد از فروش فایل 

 

+ مشاهده لیست واریزی های فاپول (درامد ناشران و بازاریابان)

 

همچنین کاربران می توانند با معرفی فایل ها با لینک اختصاصی خود در سایت، وبلاگ یا شبکه های اجتماعی خود اقدام به بازاریابی برای محصولات فاپول نمایند و از درصد های ذیل بهره مند شوند

درصدهای متغیر برای بازاریابی فایل در فاپول