لیست بهترین کتاب های موفقیت

لیست بهترین کتاب های موفقیت

 

به دنبال کتاب های خوب در زمینه روانشناسی، موفقیت، مدیریت زمان، فروش، ثروت آفرینی و … هستید؟ در این نوشته سعی کردم بهترین و پرفروش ترین کتاب های انگیزشی و موفقیت و خلاصه ای از ایده اصلی آن کتاب ها را به شما منتقل کنم.

با من همراه باشید...

Image for post

Must Read Books

 

لیست بهترین کتاب های موفقیت

Image for post

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

ناپلئون هیل کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

اولین کاندید کتاب موفقیت با عنوان بیندیشید و ثروتمند شوید اثری گرانبها از استاد بزرگ ناپلئون هیل است. فقط قبل از اینکه این کتاب را در برنامه خواندن خود قرار دهید نکات زیر را در نظر داشته باشید.

توضیحات مهم کتاب:

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید یک کتاب معمولی نیست حاشیه هایی که قبل و بعد از انتشار این کتاب به وجود آمد تا کشور ما ایران هم سرایت کرده است.

این کتاب سال ۱۹۳۷ چاپ و سپس وارد بازار جهانی شد حالا این تاریخ را ۲۰ سال به عقب برگردید. در آن زمانی مردی به نام اندرو کارنگی که ثروتمند ترین شخص{صنعت فولاد} در آمریکا بود با ناپلئون هیل که یک روزنامه نگار از سطح متوسط به پایین بود آشنا میشود.اندور به ناپلئون هیل یک ماموریت بیست ساله میدهد ، تحقیق درباره افراد موفق و ثروتمند جامعه و اینکه چگونه به ثروت رسیده اند. ناپلئون هیل شروع به جمع آوری اطلاعات و مصاحبه با بزرگانی نظیر هنری فورد {مالک کمپانی خودرو فورد} که دوست صمیمی اندرو کارنگی هم بود.

این تحقیقات و مصاحبه ها ادامه پیدا کرد  سرانجام پس از ۲۰ سال ناپلئون هیل تمام نقاط مشترکی که برای کسب ثروت در افراد ثروتمند و موفق مشاهده کرده و از آنها یادداشت برداری کرده بود را تبدیل به یک کتاب کرد به نام بیندیشید و ثروتمند شوید. این کتاب رازهایی را در خود دارد که فقط با چند بار خواندن آن میشود به آنها پی برد.

پس اگر واقعا میخواهید موفق شوید این کتاب را فصل به فصل بخوانید و سعی کنید به چیزهایی که خوانده اید فکر کنید. در این صورت باور داشته باشید که آتشی در دلتان روشن خواهد شد که همه زندگی شما را تحت شعاع خود قرار خواهد داد و مانند میلیون ها آدم دیگر  که با این کتاب متوحول شده اند شما هم متحول خواهید شد.

 کتاب موفقیت بی نظیر برای تازه کارها

Image for post

کتاب های مارک فیشر

مجموعه کتاب های موفقیت مارک فیشر

اگر تازه تصمیم به خواندن کتاب های موفقیت کرده اید یا علاقه به داستان های منقلب کننده دارید ما به شما مجموعه آثار بی نظیر ،  تاثیر گذار نویسنده قدرتمند مارک فیشر را معرفی میکنیم. این نویسنده  که موضاعات کتابش داستانی است تاثیر مستقیم بر روی روان خواننده میگذارد به طوریکه پس از مطالعه کتاب تاثیرات و آثار آن را در خود کاملا حس خواهید کرد.

البته این کتاب فقط برای تازه کار ها نیست ولی از آنجایی که کم کم شروع به درگیر کردن ذهن میکند  و شما را به مسیر درست هدایت میکند بسیار عالیست در ایران کتاب های مارک فیشر طرفداران زیادی دارد.

نکته:کتاب های مارک فیشر قطر زیادی ندارد و تقریبا هر کتابش بین ۸۰ تا ۱۲۰ صفحه است.

لیست کتاب های داستانی روانشناسی مارک فیشر  را به ترتیب بخوانید زیرا به هم متصل هستند.

۱-حکایت دولت و فرزانگی
۲-کتاب راه و رسم میلیونر ها
۳-کتاب معبد میلونر ها
۴- کتاب حکایت آنکه دلسرد نشد
۵-کتاب حکایت فروشنده و میلیونر
۶-کتاب حکایت عشق و خوشبختی
۷- کتاب وصیتنامه میلیونر

این لیست کتاب های روانشناسی و موفقیت مارک فیشر است باور دارم هرکس این کتاب ها را زمان بگذارد و مطالعه کند شاهد تغییرات ، موفقیت های زیادی در زندگی خواهد شد.

 کتاب موفقیت یا انقلابی در هوش مالی از کیوساکی

Image for post

کتاب پدر پولدار،پدر بی پول رابرت کیوساکی

پدر پولدار،پدر بی پول رابرت کیوساکی

پیشنهاد بعدی کتاب موفقیت یا بهتر است بگوییم مجموعه کتاب های موفقیت و هوش مالی از رابرت کیوساکی است. این کتاب برای بیشتر افراد شناخته شده است کتاب های هوش مالی چند سالی است که طرفداران زیادی پیدا کرده به خصوص در کشور ما ایران هم پکیج های موفقیت به نام هوش مالی با هزینه میلیونی به فروش میرسد. اگر اعتقاد دارید که حتما لازم نیست هزینه بالایی بابت این آموزش ها پرداخت کنید کتاب های رابرت کیوساکی در راستای هوش مالی گزینه بی نظیری است.

لیست کتاب های رابرت کیوساکی  موفقیت و هوش مالی به شرح زیر است.

۱-پدر پولدار پدر بی پول
۲-بچه ثروت مند، بچه زرنگ
۳-چهارراه پول سازی
۴-هوش مالی خود را افزایش دهید
 

این لیست کامل نیست و قرار هم نیست همه کتاب های موفقیت رابرت کیوساکی را مطالعه کنید. برای شروع پدر پولدار،پدر بی پول عالیست  و نتایج بی نظیری دارد

ولی اگر اعتقاد دارید که کسب ثروت،موفقیت در زندگی،خوشبختی و کلا تغییر آدمیزاد  از درون ذهن و با تغییر باورها آغاز میشود پیشنهاد میکنم فعلا این کتاب را نخوانید. چون این اعتقاد شما میتواند محرک بسیار خوبی برای شما در زندگی باشد پس توصیه من این است با موضوعاتی عمیق تر و درونی تر آغاز کنید. زمانی این کتاب را بخوانید که به این عقیده رسیده باشید که چیزی فراتر از زرنگی ،هوش ،شانس و چیزهای مشابه در زندگی ما تاثیر گذار هستند. در واقع این کتاب را برای برنامه ریزی بهتر منابع مالی خود مطالعه کنید.

کتابی خاص با اسمی عجیب برای موفقیت

Image for post

کتاب هنر ظریف بی خیالی مارک منسون

کتاب هنر ظریف بی خیالی از وبلاگ نویس معروف مارک منسون

کتاب موفقیت بعدی با عنوان هنر ظریف بی خیالی با یک نگرش و رویکرد غیر عادی برای به دست گرفتن افسار زندگی نوشته شده است. مارک منسون نویسنده این کتاب پرفروش در ۲۵ سالگی زمانی که در دانشگاه بوستون مشغول به تحصیل بود شروع به وبلاگ نویسی کرد. او در وبلاگ خود اینطور مینویسد.

از نظر برخی از مردم من یک احمق هستم ولی افراد زیادی هم هستند که معتقدند من زندگی آنها را نجات داده ام.چندین سال وبلگ نویسی منسون باعث شده تا کتاب هنر ظریف بی خیالی بیش از ۴ میلیون نسخه فروش داشته باشد.

شعار معروف مارک منسون این است:

من روش ها و تکنیک هایی  را در این کتاب به شما پیشنهاد میکنم که بدون اینکه خودتان را بکشید به موفقیت قطعی برسید.

جالب است بدانید کتاب هنر ظریف بی خیالی اثر مارک منسون بیش از ۴۰۰۰ هزار نظر مثبت در سایت آمازون را به خود اختصاص داده است.

هنر ظریف بی خیالی به معنی سر سری گرفتن زندگی نیست!

فرهنگ امروز جامعه ها تمرکز شدیدی روی انتظارات مثبت غیر واقعی دارد خوشحال تر باشید ، شاد تر باشید، سالم تر باشید،بهتر از بقیه باشید

و خیلی چیزهای دیگرصبح تخم طلا بگذارید،همسر خود را ببوسید با فرزندان خود خداحافظی کنید و سوار برای هلی کوپتر شخصی خود شوید و به طرف محل کار مجلل خود پرواز کنید!

ضمیر ناخودآگاه شما یک حالت خیلی عجیب دارد که اگر آن را آزاد بگذارید میتواند شما را کاملا دیوانه کند. این بخش اول کتاب بود ولی در ادامه این کتاب و با مطالعه آن شما را به نقطه ای میرساند که اگر این باید هایی که برای خودت ضروری ساختی و جز آزار دادنت سودی برایت ندارد را کنار بگذاری به بخشی میرسیم که اهداف واقعی تو آنجا هستند جایی که میتوانی با تمرکز روی آن نتایج شگفت انگیزی را به دست بیاوری  انسانی خوشبخت و متعالی شوی جایی که تو را به ثروت و یک زندگی عالی میرساند. پس این کتاب خاص را هم میتواند در برنامه مطالعه خود قرار دهید.

یک کتاب پرطرفدار جدید دارن هاردی

Image for post

کتاب اثر مرکب دارن هاردی

کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی

کتاب موفقیت  بعدی اثر مرکب دارن هاردی است این کتاب در ایران بسیار پر طرفدار و پرفروش بوده است . سمینارهای دارن هاردی دوست داشتنی هم در کنار دیگر اساتید در سایت ما جادوی باور ترجمه شده است ولی از آنجا که اعتقادی به آموزش ها و کتاب های  دارن هاردی ندارم و فقط به تلاش بی وقفه فیزیکی میپردازد کتاب اثر مرکب رو هم مطالعه نکرده ام ولی پیشنهاد هم نمیکنم که این کتاب را نخوانید یا بخوانید

مقدمه کتاب اثر مرکب دارن هاردی:

این کتاب قدرتمند و کاربردی براساس سالها تجربه اثبات شده نوشته شده است و به شما نشان میدهد که چگونه استعداد های خواص تان را در جهت حداکثر استفاده از فرصت های اطرافتان به کار بگیرید اثر مرکب گنجینه ای ارزشمند از ایده هاست که به وسیله این کتاب موفقیت هایی بزرگ به زندگی تان سرازیر میشود.

کتاب موفقیت تمام عیار ،جادوی فکر بزرگ

Image for post

کتاب جادوی فکر بزرگ دکتر شوارتز

کتاب جادوی فکر بزرگ با بیش از نیم میلیون تیراژ در ایران نویسنده دکتر شوارتز یک کتاب تمام عیار است.

کتاب جادوی فکر بزرگ یکی از کتاب هایی است که به صورت مثال محور شما را به سمت موفقیت سوق میدهد. در این کتاب نویسنده برای اینکه چیزی که میگوید را برای شما روشن و شفاف کند به مثال روی می آورد این کتاب یکی از کتاب هایی است که استاد بزرگ موفقیت و قانون جذب کوین ترودو در دوره صوتی آرزوی تو دستور توست  که در سایت جادوی باور هم ترجمه و دوبله شده است به آن اشاره میکند و در آخر سمینار از شاگردان خود میخواهد کتاب جادوی فکر بزرگ را با دقت مطالعه کنند.

فهرست کتاب:

۱- به موفقیت خود ایمان داشته باشید
۲-با عذر تراشی یا بیماری شکست ناپذیری مقابله کنید.
۳-به خود اعتماد کنید و ترس را از میان بردارید.
۴-چگونه بزرگ بیندیشیم.
۵-چگونه به تفکر و تجسم خلاق دست پیدا کنیم.
۶-شخصیت شما تابع اندیشه شماست.
۷-بر محیط اطاف خود مسلط شوید.
۸-از نگرش های خود حامیان سرسخت بسازید.
۹-مردم را دوست داشته باشید.
۱۰-حرکت رو به صورت عادت دربیاورید.
۱۱-چگونه از شکست،موفقیت بسازیم
۱۲-رهبران چگونه می اندیشند.
۱۳- هدف را محملی برای تکامل و تعالی خود قرار دهید.

پیشنهاد میکنیم این کتاب را تهیه کنید و بخوانید و سپس به چیزهایی که یاد گرفته اید عمل کنید.

قدرت فکر، کتاب موفقیت از جنس روانشناسی

Image for post

کتاب قدرت ضمیر ناخودآگاه شما اثر ژوزف مورفی

کتاب قدرت فکر نویسنده ژوزف مورفی روانشناس نامدار آمریکایی

ژوزف مورفی نویسنده این کتاب معروف قدرت ذهن یا قدرت فکر آگاهی هایی در این کتاب درباره ذهن و ضمیر ناخودآگاه میدهد که میتوانید زندگی خود را در دست بگیرید مورفی درباره این کتاب میگوید منظور از فکر آن بخش از فعالیت مغزی انسان است که کمک میکند تا با استفاده از اطلاعات گوناگون که از جهان در اختیار دارد به تجربه و تحلیل پدیده های طبیعی بپردازد.

زندگی مسائل زیادی دارد مانند: امید،موفقیت،شکست،استرس،مکنت،ازدواج،پیری،مرگ،تحصیل،تفریح،اشتغال و ...

ولی مسائلی چون نا امیدی و خفت و حقارت و خوشبختی احساسات هیجانی هستند که در درون ما رخ میدهند بنابراین اینها امور ذهنی و روحی ما محسوب میشوند. پس برای غلبه بر چنین مسائلی نه تنها باید شناخت کافی از مسائل داشته باشیم بلکه لازم است به قدرت فکر یعنی توانایی های عظیم روحی خود پی ببریم تا بتوانیم به موفقیت و خوشبختی برسیم.

این کتاب به صورت عمیق درباره فعالیت های مغز انسان با مواجه شدن با اتفاقات بزرگ و کوچک زدر زندگی میپردازد و علومی که در این کتاب می آموزید مانند این است که سالهاست با یک روانشناس درباره عملکرد مغز و ذهن ارتباط دارید.

 پول از آنتونی رابینز کتاب موفقیت مالی برای همه

Image for post

کتاب پول از آنتونی رابینز

کتاب پول از آنتونی رابینز

کتاب پول از آنتونی رابینز با شعار ۷ گام ساده برای رهایی از دغدغه های مالی چند سالی است که در ایران چاپ و به فروش میرسد. از آنجایی که آنتونی رابینز یکی از بهترین های علم موفقیت است شهرت خود تونی ارجعیت بیشتری به کتاب هایش دارد به طوریکه پیشنهاد میشود کتاب های آنتونی رابینز را بخوانید فرقی نمیکند چه کتابش باشد.

نویسنده کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز زندگی پر فرازو نشیبی داشته است کسی از از فرط چاقی با ۲ متر قد به ستوه آمده بود وضعیت مالی خوبی نداشت و در افسردگی و استرس به سر میبرد. تونی میگفت احساس کردم که به آخر خط رسیده ام.

این وضع زمانی که ادامه پیدا کرد و تونی خود را در معاصره بدبختی و بیچارگی دید گزینه ای به جز تغییر و تحول به ذهنش خطور نکرد و اینجاست میگن امان از انسانیکه نسبت به پدیده ای احساس نیاز کند.

در حال حاضر آنتونی رابینز قصری زیبا در ساحل سن دیگو دارد و چند طبقه از آن را به دفترکار خود اختصاص داده است. رابینز اهداف معنوی را بسیار با ارزش تر از مقاصد فقط پولی میداند کتاب ها و سمینار های آنتونی رابینز در رده پرطرفدارترین های جهان قرار دارد.

 کتاب مدرن تو ثروتمند به دنیا آمدی  باب پراکتور

Image for post

کتاب تو ثروتمند به دنیا آمدی اثر باب پراکتور

شاهکاری از باب پراکتور

امروزه نام باب پراکتور معنی دیگری هم دارد آن هم علم موفقیت و مدرن است . باب پراکتور که دست پرورده مکتب ناپلئون هیل است زندگی خود را مدیون کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید او میداند و ادعا میکند که ۵۵ سال است که این کتاب از من جدا نشده است. کتاب تو ثروتمند زاده شده ای باب پراکتور نکاتی را به شما می آموزد که بسیار قابل فکر و تامل است باب پراکتور در این کتاب اینطور آغاز میکند. میخواهم واقعیتی را با شما به اشتراک بگذارم که از شنیدن ان تعجب خواهید کرد.

آیا میدانستید که در لحظه وارد شدنتان به این سیاره زیبا چیزهایی را به صورت پیش فرض میدانستید ولی جامعه باث شده تا آنها را از یاد ببرید. من در این کتاب پازل هایی را در کنار هم قرار داده ام که شاید به تنهایی مبهم به نظر بیایند ولی پس از در کنار هم قرار گرفتن معنی عجیبی برای شما پیدا میکنند و شما به حقایقی درباره این جهان و خودتان پی میبرد که جهان ما چگونه کارمیکند.

من به عنوان نویسنده این مقاله کتاب باب پراکتور را در برنامه مطالعه خود قرار داده ام . قبل از این هم سمینار های باب پراکتور را دیده ام و میدانم این شخص میتواند برای جویندگان موفقیت راه روشنی را مهیا کند.

پیشنهاد میکنم کتاب و دوره های باب پراکتور را حتما دنبال کنید.

 

شاهکار قرن ، کتاب علم ثروتمند شدن والاس واتلز

Image for post

کتاب علم ثروتمند شدن والاس واتلز

کتاب علم ثروتمند شدن اثری جادودانه از والاس واتلز

اگر در حوزه موفقیت مالی در زندگی بخواهیم فقط یک کتاب را مطالعه کنیم و همان را الگو قرار دهیم فقط یک پیشنهاد خیلی خوب وجود دارد. کتابی که زندگی سازنده فیلم و مستند راز خانم راندا برن را متحول کرد. نام این کتاب قدیمی علم ثروتمند شدن از والا واتلس است.

مقدمه این کتاب ارزشمند:

این کتاب فلسفه نظری یا مقاله نظری نیست بلکه یک کتاب موفقیت کاربردی و عملی میباشد برای زنان و مردانی که در فشار مالی هستند. این کتاب موفقیت زمانی موفقیت کسانی را تضمین میکند  که خواننده این کتاب را با همان ایمان و باوری این کتاب را بخواند که جریان الکتریسته ادیسون رو باور کرده است.

راستی، یادتان نرود؛ هر کدام از کتاب های معرفی شده را اگر دوست داشتید حتما بخرید و آنرا کامل مطالعه کنید و سپس از تاثیر شگفت انگیز آن ها در زندگی خود لذت ببرید.

دیدگاه ها
اولین دیدگاه را شما بنویسید | ثبت دیدگاه