نحوه انتقال بدون کارمزد بیت کوین

نحوه انتقال بدون کارمزد بیت کوین

انتقال بدون کارمزد بیت کوین ! 

 

اگر شما از استخراج کنندگان بیت کوین هستید ، تریدر هستید و یا به هر نحوی با این ارز سر و کار دارید حتما از کارمزدهای بالای انتقال این شبکه مطلع اید . 

بیت کوین بطور متوسط برای هر انتقال مقدار 0.000404 بیت کوین (61.000$) معادل 685 هزارتومان از حساب شما کسر خواهد کرد که واقعا مبلغ زیادی در بین کارمزد سایر ارزها می باشد 

اگر شما بطور مداوم در حال انتقال هستید ، میلیون ها تومان از پولتان را هدر خواهید داد و اینکه الان در این صفحه قرار دارید نشان میدهد از این کار خسته شده اید ! 

 

اما دلیل کارمزدهای شبکه بیت کوین چیست ؟

وقتی ماینرها بلاک‌های جدید ایجاد می‌کنند، یک پاداش بلاک دریافت می‌کنند. پاداش بلاک شامل بیت کوین‌های مربوط به یک بلاک ارز و کارمزد تمامی تراکنش‌هایی است که در بلاک ایجادشده شکل می‌گیرد. پرداخت هزینه‌های شبکه به ماینرها در ترغیب آن‌ها به پردازش تراکنش‌ها در شبکه نقش دارد. اگر ماینرها در ازای منابعی که استفاده می‌کنند، مبلغی دریافت نکنند، ممکن است در درازمدت و به دلیل هزینه‌های رو به افزایش استخراج، از ادامه فعالیت منصرف شوند. همچنین خیلی از ماینرها صرفاً تراکنش‌ها را برای سود حاصل از آن‌ها پردازش می‌کنند و اگر کارمزدی پرداخت نشود، دیگر تمایل کمتری برای استخراج بیت کوین دارند.

با اینکه پرداخت کارمزد از اهمیت زیادی برخوردار است و حتی مانع حملات هکری نیز میشود ، پرداخت پاداش بماند برای سایر افراد ! برای ما ایرانیان با دلار 27 هزارتومانی واقعا سخت است ! 

درباره خودم : اول از ترید شروع کردم . بنظرم بازار ارزهای دیجیتال عمق زیادی دارد و سود های فراوانی در آن نهفته است . مدتی به خرید و فروش ارزها مشغول بودم اما سرانجام کارمزدهای بالای بیت کوین و صرافی ها خسته ام کرد ! تقریبا همیشه در ضرر بودم و کارمزدهای انتقال ، از سودهایی که بدست می آوردم بیشتر میشد . سرمایه ام را از بازار خارج کردم و وارد حیطه استخراج شدم . مدتی بعد متوجه شدم که برداشت از استخر نیز شامل کارمزد میشود و بدجور خورد تو ذوقم ! اما مثل بقیه باهاش کنار نیامدم و در جستجوی “آموزش انتقال بدون کارمزد بیت کوین ” کل سایت ها ، یوتیوب و شبکه های اجتماعی را زیر و رو کردم اما چیز بدرد بخوری پیدا نکردم . سرانجام یکروز با یک نفر رو به رو شدم که معتقد بود میتواند موجودی استخر را به والت بدون کارمزد انتقال دهد …

سرتان را درد نیاورم ! در ازای دریافت چندمیلیون تومان حاضر شد آن را به من هم یاد دهد . آموزش ساده ای بود و در عرض چند دقیقه میشد تغییرات لازم را اعمال و میلیون ها تومان صرفه جویی کرد ! تصمیم گرفتم این آموزش را با هموطن های عزیزی که مجبور اند با دلار 27 هزارتومانی کارمزد بدهند در میان بگذارم .

این آموزش را در قالب یک فایل PDF هفت صفحه ای به همراه توضیحات لازم و چند ترفند دیگر ، خلاصه کردم و آن را در سایت زیر قرار دادم :

https://fapool.ir/file/88299

 

این آموزش برای چه کسانی مناسب است؟

این آموزش صرفا برای استخراج کنندگانی مناسب است که از استخر ViaBTC استفاده میکنند همچنین افرادی که قصد دارند موجودی حسابشان را از صرافی به سایر والت ها انتقال دهند نیز از این آموزش بهره مند خواهند شد 

همانطور که قید شد ، این آموزش برای یک استخر خاص تدارک دیده شده است و بر روی سایر استخرها تست نشده اما به احتمال زیاد بر روی آنها نیز جواب خواهد داد ولی هیچ تضمینی در این باره نیست ! 

پس از مطالعه این آموزش قادر خواهید بود :

بیت های استخراج شده تان را از استخر به والت موردنظر ، رایگان انتقال دهید 

بیت های استخراج شده تان را از استخر به صرافی ، رایگان انتقال دهید 

از صرافی به سایر والت ها ، رایگان انتقال دهید 

 

یکبار برای همیشه وقت بگذار و از این آموزش استفاده کن تا بدون محدودیت و برای همیشه از پرداخت کارمزد انتقال معاف بشی ! 

داخل سایتی که لینکش را قرار دادم ، آیدی تلگرامم نوشته شده ، اگر سوال یا نیاز به پشتیبانی دارید میتوانید از این طریق با من در ارتباط باشید 

دلتون شاد و والت هاتون پر ارز .

 

 

 

دیدگاه ها
اولین دیدگاه را شما بنویسید | ثبت دیدگاه