ربات هوشمند فاپول آماده پشتیبانی از فاپولی ها
ربات هوشمند فاپول آماده پشتیبانی از فاپولی ها

تجربه جدید گفتگوی آنلاین در فاپول با یاری "فاپولک" ربات هوشمند پشتیبانی میسر شد. از این پس تمامی مشتریان عزیز و گرامی می توانند به راحتی از طریق ربات هوشمند فاپول (سمت راست، پایین) به آسانی با کارشناسان فاپول و همچنین فروشندگان ویژه ارتباط برقرار کنند. از جمله راه های ارتباطی قبلی در فاپول، سیستم تیکت دهی، تلگرام، پیامک، و ایمیل بود که از این پس با ایجاد ربات فاپولک تماس های آنلاین در اولویت پاسخدهی خواهند بود.

فاپولک چیست؟

فاپولک ربات هوشمند پشتیبانی فاپول است که همیشه و در 24 ساعت شبانه روز در خدمت مشتری های عزیز فاپول می باشد. این ربات هنگامی که کارشناسان فاپول در دسترس نباشند، پیام مشتری ها را دریافت می کند و به محض آنلاین شدن هر یک از کارشناسان، پیام های مشتری را در اختیار آنها قرار می دهد. همچنین در مواقعی که کارشناسان آنلاین بوده و به هر نحوی تاخیر در پاسخگویی داشته باشند، مشتری می تواند به راختی با تایپ عبارت " فاپولک " ربات هوشمند را بیدار کند و راهنمایی های مورد نیاز خود را از ربات کسب نماید. fapoolak  

در مواقعی که هیچ کارشناسی برخط نیست فاپولک چطور کار می کند؟

اگر هیچکدام از کارشناسان فاپول فعال نباشند شما می توانید با کلیک روی فاپولک فرم باز شده را به راحتی تکمیل نموده و ارسال کنید. به محض آنلاین شدن کارشناسان پاسخ پیام شما ایمیل خواهد شد. فاپولک در مواقعی که هیچ کارشناسی برخط نباشد، بیدار نیست و امکان ارائه خدمات ندارد.  

اگر کارشناسان فاپول برخط بودند، چطور گفتگو کنیم؟

در اینگونه مواقع با کلیک بر روی فاپولک فرم مشخصات برای شما باز خواهد شد. با انتخاب آواتار دلخواه و درج نام خود، در ادامه سوال خود را ارسال می کنید. سپس با پیام خوشآمد گویی فاپولک مواجه می شوید و تا زمانی که یکی از کارشناسان درخواست تماس شما را بپذیرد و با شما گفتگو کند، ربات فاپولک در خدمت شما خواهد بود.  

چگونه از ربات هوشمند فاپولک استفاده کنیم؟

برای استفاده از ربات فاپولک فقط کافیست در پنجره گفتگو نام فاپولک را تایپ کنید، ابتدا بنویسید " فاپولک " و اینتر کنید. خواهید دید که ربات به شما سلام خواهد کرد. در ادامه برای کار با فاپولک باید دستورهای ربات را بدانید. لیست کامل دستورها با ارسال عبارت " دستور " برای شما نمایش داده خواهد شد. لازم به ذکر است دستورهای ربات فاپولک به طور مداوم افزوده خواهد شد و جامعیت بیشتری را در بر خواهد گرفت. ذکر این نکته الزامی است با متصل شدن هر کدام از کارشناسان فاپول به گفتگوی شما، ربات غیر فعال خواهد شد و دستورات وارد شده فاقد اعتبار خواهد بود.
به زودی لیست تمامی دستورات را در قالب یک جدول و در همین نوشته ارائه خواهیم کرد.

شما تا کنون از فاپولک استفاده کرده اید؟ تجربه خود را برای ما کامنت کنید.

ثبت دیدگاه