فاپول منتخب داوران جشنواره وب و موبایل ایران 1400

فاپول منتخب داوران جشنواره وب و موبایل ایران 1400

جلسه شورای داوری چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران در ۹ و ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ به صورت آنلاین برگزار شد و با مشخص شدن کاندیداهای چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران به کار خود پایان داد.

در چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران ۱۶۳۸ اثر شامل وب سایت و اپلیکیشن شرکت کردند و پس از بررسی های اولیه ۱۳۲۷ وب سایت وارد مرحله داوری شدند.

در داوری مرحله اول برای ۳۲۵ وب سایت گزارش حذف ثبت شده بود که پس از بررسی مجدد ۴۶ وب سایت از پروسه داوری حذف شدند.

در مرحله دوم داوری که توسط شورای داوری چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران صورت گرفت نیز گروه‌ وبسایت های شخصی به دلیل نرسیدن به حد نصاب شرکت کننده  از دور رقابت ها حذف شدند،

همچنین ۴ وب سایت  که در تاریخ ثبت نام فعال بودند به دلایلی نظیر فعال نبودن هاست یا مشکل  SSL، در زمان شورای داوری از رقابت کنار گذاشته شدند.

از میان ۱۲ اثر برتر هر گروه، ۵ اثر توسط اعضای شورای داوری انتخاب شدند و به مرحله سوم داوری راه یافتند.

کاندید به انتخاب داوران در گروه اشتراک گذاری محتوای دیجیتال

فاپول با افتخار و به انتخاب داوران 14مین جشنواره وب و موبایل ایران در گروه اشتراک گذاری محتوای دیجیتال کاندید شد. بدینوسیله این موفقیت را به تمامی ناشران، فروشندگان، بازاریابان و مشتری های گرامی فاپول تبریک عرض میکنیم.

داوری مردمی و رای به آثار جشنواره تا 20م اسفند ادامه دار می باشد و از شما دعوت می کنیم با رای به این اثر از طریق این لینک از فاپول حمایت کنید.

پنل مرحله سوم داوری از ۱۳اسفند۱۴۰۰ در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و تمام داوران مرحله اول تا ۲۰اسفند ۱۴۰۰ فرصت دارند تا از بین این ۵ اثر یک اثر را به عنوان بهترین اثر انتخاب کنند.

در نهایت در ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ در هر گروه یک برنده به عنوان بهترین سایت یا بهترین اپلکیشن معرفی خواهد شد.

دیدگاه ها
اولین دیدگاه را شما بنویسید | ثبت دیدگاه