سرویس تبلیغات محصول، سومین خدمت بخش مارکتینگ فاپول راه اندازی شد

سرویس تبلیغات محصول، سومین خدمت بخش مارکتینگ فاپول راه اندازی شد

امروزه یکی از گام های اصلی برای فروش هر نوع محصول یا خدمتی بعد از تولید یا ارائه با کیفیت محصول یا خدمت، بدون شک تبلیغات هدفمند می باشد. برای تبلیغات و معرفی محصول روش های بسیار زیادی وجود دارد که ما در فاپول به مرور سعی خواهیم کرد تمامی نیازهای این حوزه را بررسی و در صورت امکان به بخش مارکتینگ فاپول اضافه کنیم تا هر آنچه نیاز یک مدیر فروشگاه حرفه ای برای فروش هر چه بیشتر می باشد را فراهم نماییم.

در گذشته با راه اندازی سیستم های کد تخفیف و سیستم همکاری در فروش در بخش مارکتینگ فاپول، این مهم را شروع کردیم و در بروزرسانی جدید فاپول با معرفی سرویس جدید تبلیغات بنری در خدمت شما هستیم.

در حال حاضر در سرویس تبلیغاتی ارائه شده سه جایگاه تبلیغاتی از پربازدیدترین صفحات سایت جهت نمایش بنر یا محصول شما ارائه شده است.

پنل افزودن آگهی تبلیغاتی فاپول

جایگاه A: جدیدترین فایل ها صفحه اصلی | فایل شما به مدت 24 ساعت در اولین سطر کادر جدیدترین فایل ها در صفحه اصلی نمایش داده می شود.

جایگاه B: پیشنهاد فاپول صفحه اصلی | فایل شما به مدت 24 ساعت در کادر پیشنهاد فاپول در صفحه اصلی نمایش داده می شود.

جایگاه C: صفحه جزئیات محصول | بنر فایل شما به مدت 24 ساعت در تمامی صفحات محصول های سایت نمایش داده می شود.

جایگاه های تبلیغاتی فاپول

برای شروع تبلیغات بعد از انتخاب جایگاه کافیست محصول یا بنر خود را انتخاب یا بارگزاری نمایید و یکی از روزهای قابل رزرو را انتخاب نمایید، بعد از ثبت آگهی و بعد از تایید کارشناس مارکتینگ فاپول، تبلیغ شما قابل نمایش خواهد بود و در پنل خود قادر به مشاهده تعداد بازدید و کلیک تبلیغات خود می باشید.

امید است این سرویس گامی مهم برای افزایش فروش شما ناشران و فروشندگان عزیز فاپول به ارمغان آورد.

دیدگاه ها
اولین دیدگاه را شما بنویسید | ثبت دیدگاه