دانلود مسنجر قدرتمند مایکروسافت کایزالا Microsoft Kaizala

دانلود مسنجر قدرتمند مایکروسافت کایزالا Microsoft Kaizala

 یک برنامه چت ساده و امن برای کار

Microsoft Kaizala در 31 آگوست 2023 بازنشسته می‌شود. توصیه می‌کنیم برای ادامه اتصال، اشتراک‌گذاری و همکاری به Microsoft Teams بروید. پس از تاریخ بازنشستگی، دسترسی و پشتیبانی از Kaizala قطع خواهد شد.

برنامه چت ساده و ایمن برای گروه های بزرگ و مدیریت کار.

Microsoft Kaizala یک برنامه پیام رسانی رمزگذاری شده برای ارسال پیام های فوری، تصاویر، اسناد، ویدئو و صدا است.

مایکروسافت بر اساس اعتماد کار می کند. ما در کایزالا به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم و هرگز اطلاعات شما را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی دهیم. مکالمات شما همیشه امن باقی می ماند.

سازمان‌ها در سراسر جهان مایکروسافت کایزالا را پذیرفته‌اند و آن را به یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های ارتباطی حرفه‌ای و همکاری تیمی تبدیل کرده‌اند.

Kaizala یک برنامه پیام رسانی بسیار تعاملی و همه کاره با ویژگی های فوق العاده سازنده و کاربردی است. اطلاعیه ها، مدیریت کار، نظرسنجی و نظرسنجی، برنامه ریزی جلسات، جمع آوری بازخورد، درخواست حضور، آزمون ها و موارد دیگر.

کاربران می توانند از ویژگی های داخلی مانند "شغل" برای تخصیص وظایف استفاده کنند. کارکنان جدید با استفاده از ویژگی «آموزش» برای آپلود دستورالعمل‌های جهت‌گیری متن و ویدیو. با سهولت به شبکه گسترده خود متصل شوید و متن، عکس، داده و به اشتراک گذاری فایل را به اشتراک بگذارید. سازمان ها می توانند از گروه های پخش برای تعامل با کاربر نهایی استفاده کنند.

Kaizala چت های گروهی ایمن 1:1 و خصوصی را فراهم می کند. اینها می‌توانند گروه‌هایی برای بحث تیمی داخلی، جذب مشتریان و جمع‌آوری بازخورد، و برای تعامل حرفه‌ای و شبکه‌سازی مبتنی بر علاقه باشند.

Kaizala یک برنامه مقیاس پذیر با هدف افزایش بهره وری، همکاری و کارایی برای کاربران و سازمان ها است. بدون محدودیت بالایی برای اعضا، Kaizala معیاری را برای پیام‌رسان‌هایی که گروه‌های بزرگ را مدیریت می‌کنند، تعیین کرده است.

ویژگی‌های ارزش افزوده اضافی برای مشتریان Office 365:
- Kaizala با GDPR، ISO 27001، SOC1 و HIPAA مطابقت دارد. Kaizala گزینه‌های ورود به سیستم Azure Active Directory را برای چت فراهم می‌کند.
- پیام رسان رمزگذاری شده از امنیت سطح سازمانی Office 365 برخوردار است.
- ادغام Office 365 ایجاد و مدیریت گروه را امکان پذیر می کند. کاربران می توانند اعضا را حذف کرده و داده ها را مدیریت کنند.
- ایجاد اقدامات سفارشی، دسترسی به گزارش و تجزیه و تحلیل داده های پیشرفته.
- سیستم های تجاری و گردش کار را ادغام کنید و همکاری را با استفاده از Kaizala's open افزایش دهید

API ها
ویژگی ها در یک نگاه: https://products.office.com/en-in/business/microsoft-kaizala

نسخه وب را بررسی کنید: https://webapp.kaiza.la/Account/Webapp

داستان های مشتریان ما:

خطوط هوایی بین المللی عملیات خدمه کابین را ساده می کند
فیلیپین ایرلاینز زمان برنامه ریزی را کاهش داده، امنیت را افزایش داده و رضایت کارکنان را پس از ادغام Kaizala افزایش داده است - https://customers.microsoft.com/en-us/story/philippine-airlines-travel-transportation-kaizala

بیمارستان هند خدمات مراقبت های بهداشتی را در زمان واقعی مقرون به صرفه و در دسترس می کند
Narayana Health برای کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی و تسهیل ارتباط به موقع بین بیماران و کادر پزشکی، Kaizala را اجرا کرده است - https://customers.microsoft.com/en-us/story/narayana-healthcare-kaizala

ما برای بازخورد شما ارزش قائل هستیم، برای ما در kaizalafeedback@microsoft.com بنویسید

برای جزئیات بیشتر در مورد در دسترس بودن در منطقه خود لطفاً به https://aka.ms/kaizala_availability مراجعه کنید

شرایط و ضوابط را مرور کنید: https://aka.ms/kaizala-eula

بیانیه حریم خصوصی مایکروسافت: https://privacy.microsoft.com/en-us/privacystatement

دیدگاه ها
اولین دیدگاه را شما بنویسید | ثبت دیدگاه