مجوزهای پلتفرم فروش فایل فاپول

جهت استعلام روی لوگوهای زیر کلیک کنید

logo-samandehi

مجوزها و افتخارات فاپول

استارتاپ فاپول پروژه اصلی «شرکت توسعه فناور ورنا سگال» است که با شناسه ملی 14008529006 به عنوان یک شرکت با مسئولیت محدود ثبت شده است. فاپول نوعی «استارتاپ کارآفرینی» است،‌ به این معنا که یک کسب و کار ریسک‌پذیر، نوپا، نوآور و سودبر است که مأموریتش کسب درآمد بیشتر فروشندگان، ناشران و بازاریابان فایل است. فاپول دارای مجوزها و افتخارات زیر است:

۱. نشان طلایی ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای این نشان به رسانه‌های برخط هویت صاحب آن و صلاحیت وی را برای فعالیت احراز می‌نماید. این نشان با کد شامد 1-2-770523-65-0-1 و به نام شرکت توسعه فناور ورنا سگال از تاریخ 22 تیر 1399 صادر شده است.

جهت استعلام آنلاین، روی لوگو طلایی(ساماندهی) بالا کلیک کنید

۲. نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت:

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. این نماد اصلی‌ترین مجوز دریافت درگاه پرداخت قانونی از بانک‌های کشور است. از جمله موارد مورد بررسی برای اعطای این نماد می‌توان به محفوظ ماندن اطلاعات شخصی و مالی و تایید امنیت سایت توسط یك موسسه و مركز ملی اعتماد اشاره کرد. این نماد در تاریخ 1399/04/21 برای فاپول صادر شده است.

جهت استعلام آنلاین، روی لوگو آبی بالا یا این لینک کلیک کنید

۳. مجوز شرکت‌های صنایع خلاق

این عنوان معادل شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه فرهنگی است و از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به شرکت‌هایی اعطا می‌شود که جوهره رشد آنها خلاقیت و نوآوری برای ارائه محصولات و خدمات جدید و مدل های نوین کسب و کار در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی است. این دستاورد فاپول در تاریخ 22 تیر 1400 با عنوان «توسعه فناور ورنا سگال» در این صفحه قابل مشاهده است.

جهت استعلام آنلاین مجوز شرکت خلاق کلیک کنید

 

4. مجوز نشر بر خط فاپول: مجوز نشر بر خط به جهت حفظ حقوق معنوی و قوانین کپی رایت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ شده است.

 

5. مجوز تصدی کاربر محور: این مجوز به جهت سیستم فروشگاه ساز فایل فاپول اخذ گردیده است.

 

6. دریافت گواهی سطح آمادگی TRL 7 : فاپول در بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در آذر 1399 در سامانه ارزیابی فناوری ایران (سافا)، حائز سطح آمادگی فناوری TRL 7 گردید.

گواهی سطح آمادگی فناوری

7. عضویت در انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی(به زودی):

وبسایت فاپول به مالکیت شرکت توسعه فناور ورنا سگال عضو رسمی انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه‌های اینترنتی تهران (کسب و کارهای اینترنتی) با شماره عضویت *** است. از مواد کاری این انجمن می‌توان به پیگیری حقوقی مربوط به کسب‌وکارهای اینترنتی، توسعه خرید اینترنتی در کشور، ارائه راهکار های فنی جهت تسهیل در خرید اینترنتی و... اشاره نمود.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره فاپول می‌توانید به این صفحه، برای مطالعه قوانین و مقررات فاپول این صفحه و برای ساخت فروشگاه جدید به صورت رایگان به این صفحه مراجعه کنید.