آموزش انتشار بلاگ

شما می توانید در وبلاگ فاپول، نوشته های جذاب خود را ارسال کنید. این نوشته ها میتواند از تجربه و دانش شخصی شما ریشه گرفته باشد و یا حتی خلاصه یک مطلب یا مقاله که توسط شما به فارسی ترجمه شده است، باشد. فرقی نمیکند چه مطلبی را تدارک دیده اید. شما با انتشار این نوشته در وبلاگ علاوه بر اینکه به ارتقاء دانش عمومی کمک میکنید، صاحب یک آرشیو و رزومه فرهنگی می شوید که حتی بتواند برای شما اعتبار به ارمغان بیاورد. یکی از مزیت های مهم ارسال نوشته در وبلاگ کسب درآمد به شیوه بازاریابی است.

مهم ترین مزیت های ارسال نوشته در وبلاگ

  1. ایجاد روزمه علمی و فرهنگی برای نویسنده
  2. آرشیو مطالب و نوشته های ارسال شده
  3. کسب درآمد از طریق بازاریابی غیر مستقیم
  4. افزایش فروش فایل های نویسنده (به شرط انتشار پست مرتبط با فایل)

 

نکات مهم نوشتن پست برای جذب کاربر و گوگل

سیاست های کلی فاپول برای ایجاد این سایت ، فراهم ساختن بستری مناسب برای کسب درآمد آنلاین جوانان می باشد. از این رو تمام تلاش خود را در فاپول کرده ایم که بتوانیم، تمامی فعالیت های کاربران را برای خودشان به درآمد تبدیل کنیم. با انتشار نوشته های مرتبط با فایل های موجود در فاپول و انتخاب برچسب های مناسب و مرتبط با آنها، در بالای هر نوشته ۴ محصول پیشنهادی برای بازدیدکنندگان بر اساس برچسب مشابه به نمایش گذاشته می شود. چنانچه خریدی از طریق این نوشته ها صورت بگیرد، میزان ۲۰ درصد حق بازاریابی به نویسنده نوشته تعلق خواهد گرفت.

 

قدم اول » تفکر قبل از نگارش متن

دقیقا مانند همان مثل است که میگوید قبل از سخن گفتن کمی آن را در دهانتان بچرخوانید سعی کنید قبل از نگارش به مقصود متن، جواب سوالات در متن و تمام اینها را در نظر بگیرید و همین کمک میکند خواننده از متن شما استفاده کامل را ببرد.

قدم دوم » شکل متن را پیاده سازی کنید

استاندارد پست گذاشتن شاید به این صورت باشد که قسمت ابتدایی مخصوص معرفی خود و تیتر موضوع است و در قسمت بعدی تمام مطلبی که هدف شماست پیاده سازی میشود(یعنی متن اصلی موضوع) و در قسمت انتهایی هم نتیجه شما از بحث درج میشود(نتیجه گیری).

قدم سوم » بهره گیری استاندارد از پاراگراف

یقینا تمامی ما از پاراگراف ها برای زیبایی، خوانایی، و سئو متن خود استفاده می کنیم اما بهتر است در پاراگراف ها هدف اصلی خود را در مختصر ترین حالت بگنجانید تا خواننده با مختصر ترین وقت ممکن مشتاق به خواندن متن شما بشود.

قدم چهارم » استفاده از Heading ها

Heading یا عنوان ها، برای خوانایی متن بسیار مناسب است و در رتبه گوگل شما تاثیر گذار است، حال از همه مهمتر راحت کردن خواندن متن برای خواننده است زیرا تمام هدف شما از پست در عنوان ها خلاصه میشود و کاربر هر کجای متن را که بخواهد به سرعت پیدا و میخواند.

قدم پنجم » استفاده از کلمات اطمینان آور و مفهوم رسان

استفاده از این نوع کلمات بسیار در جذب مخاطب به شما کمک فراوانی میکند کلمات استدلالی مثل اولا، ثانیا و در آخر، سعی کنید از این کلمات استفاده کنید. کلمات اطمینان آوری هم مثل مسلما، مطمئنا، در واقع و … هم به اعتماد مخاطب نسبت به شما می افزاید.