آموزش افزایش فروش فایل

آموزش افزایش فروش فایل های دانلودی

آیا فایل های متعددی در فاپول منتشر کرده اید ولی با این وجود درآمد خوبی ندارید؟

در اولین قدم و بعد از نکات کاملا علمی که در ادامه شرح داده می شود روش های کلیدی برای افزایش فروش فایل وجود دارد. در اولین قدم فایل ها را باید هدفمند و با درایت انتخاب کنید چرا که مشتری برای هر چیزی(فایلی) پولی پرداخت نمی کند. راهکارهای زیادی برای افزایش فروش بیشتر فایل و کسب درآمد وجود دارد ولی به قطع یقین دیده شدن در موتورهای جستجو و به خصوص گوگل می تواند مشتری های بیشماری را برای شما به همراه داشته باشد.

 

فاکتورهای اساسی برای افزایش فروش فایل


فایل با کیفیت

با تمام احترام، هر فایل بی ارزشی را برای فروش ارائه ندهید. بدون شک، ارائه فایلهای با کیفیت، تبلیغ مهمی برای محصول و همچنین کلیه محصولات آینده شما است.

 

عنوان دقیق برای فایل

عنوان فایل حکم اسم برای انسان را دارد. برای فایلهای خود عنوان مناسبی انتخاب کنید. حتما دقت کنید از عبارات واقعی ولی جذاب که در ارتباط با فایل شماست استفاده کنید.

 

توضیحات واقعی

فایل ها را درست و دقیق و از روی صداقت شرح دهید و اغراق نکنید. فایلهای خود را با توضیحات کامل و دقیق ارائه دهید. بخشهای مختلف فایلهای فروشی خود را معرفی کنید تا کاربر با دانستن بیشترین اطلاعات نسبت به خرید فایل اقدام کند.

 

تصویر شاخص

تصویر مناسبی برای فایل خود انتخاب کنید . سعی کنید اندازه ی تصویر خیلی کوچک یا خیلی بزرگ نباشد. از این رو می توانید از تصاویری با ابعاد 950*600 پیکسل استفاده کنید. شما علاوه بر تصویر شاخص، می توانید تصاویر دیگری از فایلهای خود را در پست مطلب تان قرار دهید.

 

برچسب های مناسب

برچسب ها عامل معرفی سریعتر شما به موتور های جستجو هستند. وقتی شما برچسبهایی را برای فایل خود در نظر میگیرید، در واقع به موتورهای جستجو اعلام می کنید که با جستجوی این کلمات، می تواند به این مطلب هدایت شود.

 

تبلیغات سبک

تبلیغات یکی از مهمترین روشهای افزایش فروش فایل است. بعد از ایجاد محصولات فروشی، در هر جا که می توانید از تبلیغ محصولات خود دریغ ننمایید.

 

شبکه های اجتماعی

میلیونها نفر در این شبکه ها فعالیت می کنند. فایلهای خود را در این شبکه ها معرفی کنید. بخشی از آنها را برای دانلود قرار دهید و در نهایت برای دانلود نسخه کامل، آنها رابه سایت ارجاع دهید.

 

قیمت عادلانه

ارائه قیمت های بالا موجب کم شدن فروش فایلها می شود تا حد ممکن قیمت فایلهای خود را منطقی کنید، نه خیلی کم و نه خیلی زیاد. با قیمت مناسب و تعداد فروش بالاتر به قیمت های واقعی فایلهای خود خواهید رسید.

 

آیا باز هم با رعایت موارد فوق فروش و بازدید بالایی ندارید؟

نرم افزار پیشنهادی فاپول را دانلود کنید و در ادامه آموزش را مشاهده نمایید

دانلود نرم افزار