آموزش بازاریابی فایل

با عضویت در سامانه بازاریابی و همکاری در فروش فایل فاپول، بیش از 7 هزار محصول فاپول را در سایت یا شبکه های اجتماعی خود معرفی کنید و 10 تا 15 درصد کمیسیون بگیرید.

بازاریابی فایل در فاپول

بازاریابی فایل به طور عام به معنی معرفی فایل های موجود در فاپول به سایر کاربران از طریق معرفی و ثبت لینک در سایر سایت و وبلاگ ها، معرفی در شبکه های اجتماعی، معرفی در انجمن ها و … می باشد. در فاپول طبق سیاست های کلی سامانه، میزان کمیسیون بازاریابی مقدار 10 تا 15 درصد از مبلغ فروش بسته به نوع سطح تعیین شده است. امید است با ایجاد این خدمت و در اختیار قراردادن امکانات بارز فاپول بتوانیم برای جوانان عزیز بستری برای کسب درآمد واقعی فراهم کرده باشیم. در فاپول دو روش برای بازاریابی آسان در نظر گرفته ایم. روش اول بازاریابی مستقیم فایل و روش دوم بازاریابی عمومی (معرفی فاپول) خواهد بود.

نسبت های مختلف بازاریابی در فاپول

 

چطور فایل های فاپول را با لینک اختصاصی معرفی کنم؟

شما می توانید به راحتی با عضویت در فاپول و ورود به سایت، وارد هر کدام از صفحه فایل ها شده و از قسمت “بازاریاب فاپول شو!” در ستون سمت چپ هر محصول، لینک اختصاصی خود را کپی نموده و در سایت، وبلاگ یا شبکه های اجتماعی خود ثبت و معرفی نمایید. چنانچه از طریق لینک اختصاصی شما فروش موفقی ثبت شود، از 10 تا 15 درصد بسته به تعداد بازاریابی در 30 روز گذشته از مبلغ فروش دریافت خواهید کرد.