آموزش بازاریابی و همکاری در فروش فایل

کسب درآمد آسان و خودکار با سیستم همکاری در فروش فایل فاپول

بازاریابی فایل در فاپول

با عضویت در سامانه بازاریابی و همکاری در فروش فایل فاپول، هزاران محصول فاپول را در سایت یا شبکه های اجتماعی خود معرفی کنید و 10 تا 15 درصد کمیسیون بگیرید. بازاریابی فایل به طور عام به معنی معرفی فایل های موجود در فاپول به سایر کاربران از طریق معرفی و ثبت لینک در سایر سایت و وبلاگ ها، معرفی در شبکه های اجتماعی، معرفی در انجمن ها و … می باشد. در فاپول طبق سیاست های کلی سامانه، میزان کمیسیون بازاریابی مقدار 10 تا 15 درصد از مبلغ فروش بسته به نوع سطح تعیین شده است. امید است با ایجاد این خدمت و در اختیار قراردادن امکانات بارز فاپول بتوانیم برای جوانان عزیز بستری برای کسب درآمد واقعی فراهم کرده باشیم. در فاپول دو روش برای بازاریابی آسان در نظر گرفته ایم. 

نسبت های مختلف بازاریابی در فاپول

 

چطور فایل های فاپول را با لینک اختصاصی معرفی کنم؟

 

 

روش اول: معرفی موردی فایل ها با لینک اختصاصی

شما می توانید به راحتی با عضویت در فاپول و ورود به سایت، وارد هر کدام از صفحه فایل ها شده و از قسمت “بازاریاب فاپول شو!” در ستون سمت چپ هر محصول، لینک اختصاصی خود را کپی نموده و در سایت، وبلاگ یا شبکه های اجتماعی خود ثبت و معرفی نمایید. چنانچه از طریق لینک اختصاصی شما فروش موفقی ثبت شود، از 10 تا 15 درصد بسته به تعداد بازاریابی در 30 روز گذشته از مبلغ فروش دریافت خواهید کرد.

 

روش دوم: معرفی انبوه فایل ها با فایل اکسل

در اکثر سایت ها یا وبلاگ ها امکان درون ریزی دیتا از فایل های اکسل یا … وجود دارد و شما می توانید با بارگزاری یک فایل اکسل در سایت خودتان به انبوهی از نوشته ها یا محصولات یا … دسترسی داشته باشید. برای انتقال محصولات فاپول به صورت یکجا با لینک اختصاصی خود فقط کافیست فایل اکسل اختصاصی خود را طبق راهنمای ویدیویی فوق از فاپول دریافت کنید و در سایت خود بارگزاری نمایید.

 

روش سوم: معرفی انبوه فایل ها با فایل لینک پویا با قابلیت بروزرسانی خودکار

چنانچه استفاده از کرون جاب در هاست سایت خود فعال است، می توانید با دریافت لینک پویا طبق راهنمای ویدئویی فوق، علاوه بر انتشار اولیه محصولات فاپول، سایر محصولات جدیدی که توسط فروشندگان اضافه می شود، روزانه و به صورت خودکار در سایت خود منتشر یا بروزرسانی کنید.