ترجمه فارسی مقاله … Probing copper/tau protein interactions

۲۰۰,۰۰۰ تومان

10 بازدید   - خرید موفق
افزودن به علاقه مندی هاAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین یک نسخه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
پشتیبانی این محصول به صورت مادام العمر بر عهده ناشر می باشد. چنانچه بعد از خرید نیاز به راهنمایی و یا مشکلی در خصوص فایل داشتید از طریق ارسال تیکت در فروشگاه ناشر، مراتب را ارسال فرمایید.

ترجمه فارسی مقاله …Probing copper/tau protein interactions electrochemically
Sanela Martic , Meghan K. Rain, Heinz-Bernhard Kraatz

ترجمه فارسی روان مقاله:

Probing copper/tau protein interactions electrochemically

بررسی برهمکنش های الکتروشیمیایی مس/ پروتئین تائو

چکیده

بیماری آلزایمر (AD) یک اختلال نورودژنراتیو است که توسط میس فولد و تجمع پپتید و پروتئین در کنار حضور یون های فلزی اضافی مانند مس (II) توصیف می گردد. اخیراً سطوح درون تنی کمپلکس های مس (II) در مغز با تنش اکسیداتیو در اختلال نورودژنراتیو شامل AD مرتبط گشته است. آمیلوید β-پپتید، که در خارج سلول های عصبی یافت می گردد، به طور گسترده ای در ارتباط با سمیت یون مس (II) مورد بررسی قرار گرفته اند؛ با این حال، اثرات فلزی شدن بر تائو کمتر شناخته شده است. پروتئین تائوی نرمال میکروتوبول های موجود در سلول های عصبی را متصل و پایدار می کند، ولی در سلول های بیمار هایپرفسفریلاسیون و توده شدن عملکرد آشکار و توافق شده تائو است. شواهد رو به افزایشی وجود دارد که یون مس (II) می تواند نقش مهمی در بیوشیمی تائو ایفا کند. در این کار، ما یک مطالعه الکتروشیمیایی از برهمکنش های بین تائو-140 با تمام-طول و یون های مس (II) ارائه می کنیم. کئوردیناسیون یون های مس (II) به تائوی ثابت شده روی سطوح طلا یک سیگنال الکتروشیمیایی را  با مقدار تقریباً mV 5±140به علت زوج ریداکس (اکسایش-کاهش) مس (II)/ مس (I) در مقابل Ag/AgCl القا می کند.  پتانسیل های ریداکس و شدت های جریان فیلم های تائوی غیر فسفریله نشده (nTau) و تائوی فسفریله شده (pTau) حاوی مس (II) در شرایط مختلف pH تعیین شدند. جذب بیشتر مس (II) توسط فیلم های pTau نسبت به nTau در pH های پایین مشاهده شد. مطالعات اتصال رقابتی یون روی (II) جانشینی قابل توجه یون مس (II) را در فیلم های pTau مشخص کرد. آنالیز اسکپتروسکوپی فتوالکترون اشعه X حضورا انرژی های پیوند Cu 2p و ZN 2p را در نمونه های پروتئین نشان داد، که باز هم نشانگر کئوردیناسیون یون فلزی با فیلم های پروتئینی است. روش الکتروشیمیایی سطح-بنیان مورد استفاده نیازمند یک مقدار کمینه پروتئین (چند میکرولیتر) است و این امکان را فراهم می کند که یون های پیوندی مس (II) و فعالیت های ریداکس فیلم های متالوپروتئینی حاصل مورد برریس قرار گیرند…

نقد و بررسی ها

0.0 از 5
0
0
0
0
0
دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ترجمه فارسی مقاله … Probing copper/tau protein interactions”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: ترجمه
  • فروشنده: محمد اسدرخت
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
ترجمه فارسی مقاله … Probing copper/tau protein interactions
ترجمه فارسی مقاله … Probing copper/tau protein interactions

۲۰۰,۰۰۰ تومان

۲۰۰,۰۰۰ تومان

10 بازدید   - خرید موفق
افزودن به علاقه مندی هاAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

این محصول با شناسه انحصاری 21681 نزد سامانه فروش فایل فاپول و به شماره مجوز 4032 نشر بر خط، نزد وزارت ارشاد به ثبت رسیده است. کپی برداری و بازنشر این اثر به هر نحو، منجر به شکایت رسمی فاپول و پیگرد قانونی خواهد شد.

پیشنهاد ویژه فاپول

فاپول
بازیابی رمز