نرم افزار چاپ فرم های ارزشیابی کارمندان – 100 امتیازی سال 98 97 (32بیتی)

۳,۰۰۰ تومان

474 بازدید   27 خرید موفق
افزودن به علاقه مندی هاAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین یک نسخه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
پشتیبانی این محصول به صورت مادام العمر بر عهده ناشر می باشد. چنانچه بعد از خرید نیاز به راهنمایی و یا مشکلی در خصوص فایل داشتید از طریق ارسال تیکت در فروشگاه ناشر، مراتب را ارسال فرمایید.

نرم افزار چاپ فرم های ارزشیابی 100 امتیازی سال 1398 (32 بیتی)

تایپ بیش از 140 آیتم اطلاعات، در فرم های ارزشیابی کارمندان سال 98، ضمن پیچیدگی هایی که دارد، کار بسیار طاقت فرسایی است. در این فرم ها به خصوص در بخش عوامل اختصاصی باید بر اساس جداول پیشنهادی -متون متناسب با پست های کارمندان- تایپ شوند. ضمنا در مورد ستون های نتایج کمی مورد انتظار و نتایج حاصله نیز این امر پابرجا است، علاوه بر این در نظر گرفتن امتیازات، جمع امتیازات، جلوگیری از محاسباتی که منجر به عبور مجموع امتیازات از سقف مجاز در هر بخش می شود، و جمع بخش به بخش(به خصوص در پایین صفحه دوم) و نیز تایپ جمع امتیاز به حروف و تایپ اسامی سمت ها و مسئولین در بخش های مختلف، از جمله عوامل مهمی هستند که مدیران واحد های سازمانی را به تهیه ی نرم افزاری برای حل این کار طاقت فرسا مشتاق می کند.

این نرم افزار با امکان دریافت اطلاعات از کاربران و استفاده از محتوای کلیشه ای متناسب با فرم های ارزشیابی 100 امتیازی سال 98 و پست های سازمانی، امکاناتی را فراهم می کند که خیلی سریع می توانید با آن تمام فرم های ارزشیابی کارمندان واحد سازمانی خود را تهیه کنید، از جمله امکانات این نرم افزار:

 • تنظیم کلیشه برای فرم های ارزشیابی (کلیشه ها پس از تنظیم بر روی فرم های ارزشیابی کارمندان واحد سازمانی شما کپی خواهند شد)
 • تنظیم کلیشه برای عوامل اختصاصی پست های سازمانی(البته اطلاعاتی برای این بخش متناسب برای هر پست در نرم افزار گنجانده شده است)
 • امکان اعمال تغییرات برای هر کارمند در طول دوره ارزشیابی
 • امکان چاپ انواع فرم های ارزشیابی بر اساس بخشنامه های سال 98
 • امکان صدور فایل های PDF فرم ها
 • امکان چاپ و صدور لیست امتیازت فضلی
 • و بسیاری امکانات دیگر

 

این نرم افزار نیاز به کد فعالسازی دارد و باید قبل از چاپ کد فعالسازی تهیه کنید.

پس از استفاده از نرم افزار و رضایت از عملکرد آن، برای چاپ فرم ها باید کد فعالسازی تهیه کنید.

برای تهیه کد فعالسازی پس از خرید از طریق تیکت درخواست خود را ارسال کنید.

اطلاعات فروشنده

 • نام فروشگاه: Tavafi.ir
 • فروشنده: Tavafi.ir
 • آدرس: تهران
 • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.
نرم افزار چاپ فرم های ارزشیابی کارمندان – 100 امتیازی سال 98 97 (32بیتی)
نرم افزار چاپ فرم های ارزشیابی کارمندان – 100 امتیازی سال 98 97 (32بیتی)

۳,۰۰۰ تومان

474 بازدید   27 خرید موفق
افزودن به علاقه مندی هاAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

این محصول با شناسه انحصاری 17418 نزد سامانه فروش فایل فاپول و به شماره مجوز 4032 نشر بر خط، نزد وزارت ارشاد به ثبت رسیده است. کپی برداری و بازنشر این اثر به هر نحو، منجر به شکایت رسمی فاپول و پیگرد قانونی خواهد شد.

پیشنهاد ویژه فاپول

فاپول
بازیابی رمز