آماده فروش هستید؟ فروش کتاب بدون ناشر!

آماده فروش هستید؟ فروش کتاب بدون ناشر!

فرض کنید شما یک نسخه پیش نیوس تمام شده از کتاب خود دارید ، اما چگونه می توانید آن را به یک محصول قابل فروش تبدیل کنید؟ کار با یک شرکت چاپ و نشر سنتی یکی از گزینه هاست ، اما به دست آوردن یک قرارداد انتشاراتی بسیار دشوار است. کسانی که معمولاً با گرفتن سهم کوچکی از قیمت فروش، کنترل قابل توجهی از خلاقیت ، حق آفرینش و درآمد خود را به ناشر واگذار می کنند. نویسندگانی که می خواستند حقوق خود را حفظ کنند و درآمد بیشتری از فروش را جمع کنند ، می توانستند خودشان اقدام به چاپ کنند ، اما این هم یک تلاش گران و اغلب بی نتیجه بود. خوشبختانه نویسندگان امروز با تبدیل کارهای خود به یک محصول دیجیتالی که می توانند بفروشند ، می توانند به مخاطبان سراسر جهان دسترسی پیدا کنند. دوستداران کتاب در سراسر جهان برای پر کردن دستگاههای اختصاصی eReader کتابهای الکترونیکی را برمی دارند و شما این توانایی را دارید که کارهای خود را در دسترس همه آنها قرار دهید.


نحوه فروش شما: فروش کتاب در دنیای دیجیتال

برای بسیاری از نویسندگان جدید که خودشان محصول را منتشر می کنند ، جذاب ترین گزینه سیستم فروش مدیریت شده ارائه شده توسط بازارهای گسترده کتابهای الکترونیکی متصل به دستگاههای اختصاصی است. این سیستم به شما امکان می دهد کارهای بیشتری نسبت به ارسال کتاب الکترونیکی و جمع آوری درآمد خود انجام دهید ، اما موارد دیگری وجود دارد که باید قبل از این جهش در نظر بگیرید. برای جمع آوری بالاترین درصد درآمد خود ، توافق نامه های انتشار مستقیم اغلب موارد انحصاری را شامل می شوند. این بدان معناست که شما مجاز به فروش کتاب الکترونیکی خود از طریق سایر راه ها نیستید و شما را فقط به افرادی که از یک دستگاه یا برنامه اختصاصی استفاده می کنند محدود می کند. توافقات دیگر ممکن است از شما بخواهند که کنترل قیمت گذاری را به مدیریت پلت فرم نیز تسلیم کنید ، در نتیجه کنترل کمی بیش از آنچه با ناشر سنتی انجام می دهید ، بر کار شما باقی می ماند. این بازارها می توانند منابع ارزشمندی باشند ، اما همیشه بهتر است که خیابان های موجود را متنوع کنیم. راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود به شما امکان می دهد به هر کسی در هر مکان دسترسی پیدا کنید و می تواند به راحتی فروش مدیریت شده از طریق یک خرده فروش بزرگ باشد.


بر خلاف تصور عمومی ، شما مجبور نیستید یک وب سایت پیچیده بسازید یا از ابزارهای پیچیده فروشنده برای ساخت یک ویترین فروشگاه دیجیتال موفق استفاده کنید. با استفاده از پلتفرم های تجارت الکترونیکی اختصاصی مانند فاپول، می توانید بیشتر درآمد خود را داشته باشید و کنترل کامل و کامل کار خود را حفظ کنید.


چگونه پلتفرم های تجارت الکترونیکی به شما کمک می کنند فایل های کتاب و کتاب صوتی را بفروشید؟

با داشتن یک وبلاگ رایگان ، حضور در شبکه های اجتماعی یا یک وب سایت ارزان قیمت که خودتان ایجاد می کنید ، می توانید با کمک یک پلتفرم تجارت الکترونیک قوی ، یک سیستم فروش قابل اعتماد بسازید. با ادغام همه موارد از پردازش پرداخت تا میزبانی فایل، انجام سفارشات خودکار تا بازاریابی بدون ریسک از طریق شبکه های وابسته ، یک بستر با کیفیت بالا را پوشش داده اید. شروع سریع ، آسان و ارزان است ؛ چرا اولین قدم به سمت یک حرفه کاملا مستقل برداشته نمی شود؟

همین حالا در فاپول ثبت نام کنید و برای اولین بار pdf کتاب خود را بفروشید

دیدگاه ها
اولین دیدگاه را شما بنویسید | ثبت دیدگاه