فاپول در مسیر رشد! گزارش اول

فاپول در مسیر رشد! گزارش اول

? فاپولی های عزیز سلام, با توجه به شروع حرفه ای استارتاپ فاپول بر خود لازم میدانیم اولین گزارش فعالیت و آمار پیشرفت را خدمت شما ارائه نماییم. در ذیل ابتدا به رتبه سایت در الکسا می پردازیم. سپس پیشرفت بهینه سازی سایت را بررسی خواهیم کرد و نهایتا به وضعیت فاپول در رسانه های همکار نگاهی خواهیم انداخت. با ما باشید.  

بخش الف: رتبه فاپول در الکسا

همانطور که مستحضرید الکسا معتبرترین سایت جهت رتبه بندی پایگاه های اینترنتی در جهان و همچنین در هر کشوری مسحوب می شود. و طبیعتا رشد و پیشرفت هر سایتی را میتوان با رتبه آن در الکسا به وضوح لمس کرد. وب سایت فاپول در دو ماهه اخیر با توجه به فعالیت های زیاد و استقبال بی نظیر کاربران و همچنین حمایت های بی دریغ فاپولی ها توانست در تاریخ امروز به رتبه ۶۴۴۰ در ایران و با ۱۹۱٫۲۱۶ واحد رشد در جایگاه ۳۶۴,۵۱۸ جهانی قرار بگیرد. (برای مشاهده رتبه بروزشده کلیک کنید.) 

بخش ب: پیشرفت بهینه سازی فاپول

در اخبار قبلی که در کانال تلگرام فاپول و اینستاگرام منتشر شد، به اطلاع فاپولی های عزیز رساندیم که سرعت لودینگ و بارگذاری سایت طبق نتایج سایت ارزشیابی Gtmetrix ارتقاء قابل قبولی داشته است. با این وجود باز هم از سرعت سایت رضایت نداشتیم ، چرا که تعهد داریم، بالاترین بازدهی را برای شما به ارمغان بیاوریم. نتیجه این تعهد ارتقاء بی نظیر سایت در رتبه عملکرد سئو می باشد. این مهم را میتوانید در سایت Gtmetrix شخصا ارزیابی کنید.

 

بخش ج: بررسی فاپول در رسانه ها

با توجه به رشد چشمگیر فاپول در دو ماهه اخیر و ارتقا رتبه در سایت الکسا ، میزان ورودی های سایت گوگل به فاپول زیاد شده و همچنین تعداد بازدید بیشتری را پذیرا میباشد. از این رو برخی از سایت های مهم و پرطرفدار به معرفی و لینک سایت فاپول به عنوان استارتاپ اقدام نموده اند. 

 

برای پیشرفت فاپول و توسعه کسب و کار آنلاین برای جوانان به حمایت شما نیاز داریم.

 شما هم فاپول را به دوستان معرفی کنید.

دیدگاه ها
اولین دیدگاه را شما بنویسید | ثبت دیدگاه