عکس ها و طرح های خود را در فاپول بفروشید

عکس ها و طرح های خود را در فاپول بفروشید

فرمت های زیادی در فروشگاه شما با نامی که خودتان برای آن انتخاب می کنید و در پسوندهای مختلف در فاپول قابل آپلود است، بله شما پس از ایجاد فروشگاه با برند خودتان نسبت به آپلود تصاویر، عکس ها و فایل طرح های گرافیکی لایه باز اقدام می کنید.

فرمت های Vector & Raster قابل پشتیبانی مانند PSD, Tif, EPS, JPG, PNG, GIF, Ai, WMF, DWG, CDR و ده ها عنوان دیگر در فاپول می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

کسب درآمد بدون محدودیت از طریق تصاویر و طرح های گرافیکی لایه باز شما
آیا با انبوهی ازعکس ها، فایل های گرافیکی و نقشه ها در کامپیوتر خود مواجه اید که بی استفاده مانده است؟ تا بحال به این فکر کرده اید که می شود از این فایل ها کسب درآمد کرد؟

فروش عکس در اینترنت یکی از رایج ترین راه های کسب درآمد عکاسان ( فروش عکس )، طراحان گرافیک و مهندسان معمار است. با هر دوربینی که دارید عکس تهیه کنید و جهت فروش در فروشگاه خود در سامانه خرید و فروش پیکسیل قراردهید 85 درصد از فروش متعلق به صاحب عکس، طرح یا فایل و باقی مانده آن هزینه خدمات می باشد. پیکسیل به شما پیشنهاد می کند اگر اهل عکاسی یا فایل های زیادی را در طی کار تولید و مورد استفاده قرار می دهید و از آن لذت می برید می توانید این علاقه را با پشتکار ترکیب کنید و در قبال آن یک درآمد ثانویه خوب داشته باشید.

ثبت دیدگاه