معرفی کتاب تجسم هدفگرا (بکارگیری برترین تکنیک شناسایی باورهای مخرب)

معرفی کتاب تجسم هدفگرا (بکارگیری برترین تکنیک شناسایی باورهای مخرب)

عنوان کامل: کتاب تجسم هدفگرا (بکارگیری برترین تکنیک شناسایی باورهای مخرب)

نویسنده: رضا فرسـادپور -- مدرس مهارت‌ های تحـول و توسعه فردی - مدیر رسانه آموزشـی و انگیزشـی ذهنوین

کتاب تجسم هدفگرا

کتاب تجسم هدفگرا

 

“ تجسم، نقطه‌ی آزادیِ ذهنِ ماست ”
قدرت شگفت آور تجسم در دستان توست. به شرط آن‌که این قدرت ذهنی را باور کنی و بتوانی از آن به نفع خود استفاده کنی. متاسفانه اغلب ما به اشتباه از این قدرت در جهت ناخواسته‌های زندگی خود استفاده می‌کنیم. ما همیشه به خواسته‌هایی می‌رسیم که در مورد آن‌ها، باورهای مخرب کمتری در ذهن ما وجود دارد. کتابی که در دست دارید، در مورد یادگیری تا بکارگیری تکنیک تجسم برای پیدا کردن باورهای محدودکننده‌ی ذهنی است. از آنجایی که در تجسم می‌توانیم با خواسته‌هایمان در لحظه‌ی حال دیدار داشته باشیم و خودمان را بسنجیم، می‌توانیم از این تکنیک برای راحت‌تر پیدا کردن باورهای ذهنی استفاده کنیم. این کتاب مراحل استفاده‌ی آگاهانه و درست از این قدرت را آموزش می‌دهد و به شما درک درستی از قانون خلق خواسته‌ها می‌دهد.


توصیه نامه جناب دکتر حسین شیرمحمدی درباره‌ی کتاب تجسم هدفگرا، نویسنده و مترجم ۱۳ عنوان کتاب: جناب آقای رضا فرسادپور در کتاب ارزشمند خود با عنوان «تجسم هدف‌گرا» به موضوع روش اصلاح باور‌های هم‌جهت با خواسته و تجسم هدفمند پرداخته‌اند. این کتاب فوق‌العاده دلی نوشته شده، لذا مطالبِ آن بر جان می‌نشیند. از مطالعه این کتاب بسیار آموختم و نکات فوق‌العاده ارزشمندی برای من به همراه داشت. مطالعه این اثر ارزشمند را به همه علاقه‌مندان به رشد فردی توصیه می‌کنم و برای نویسنده محترم آرزوی درخشش بیشتر دارم. به‌کارگیری برترین تکنیک شناسایی باور‌های مخرب

پـیش‌گفتار:

ایده نوشتن این کتاب زمانی به من رسید و الهام شد که در یک روز بهاری و دل‌انگیز، در اتاقم هستم و با دیدن منظره‌ی ابر‌‌های پنبه‌ای در آسمان که از پنجره اتاقم نمایان است، به وجد آمده‌ام و سرشار از حس خوب عمیق هستم و گویی که در اعماق وجودم، صدایی با من به وضوح صحبت می‌کند.

چقدر خوب است که همیشه چشم بینا، برای دیدن زیبایی‌‌‌های اطرافمان داشته باشیم. چراکه طبیعت وجودی ما همیشه با زیبایی‌‌‌ها و طبیعت گره خورده و توجه به هر نوع زیبایی در زندگی‌مان، ما را با حقیقت سرشت پاکمان آشتی می‌دهد، و می‌تواند ما را از هر قید و بندی ر‌‌ها کند و فکر ما را به پرواز دربیاورد و دقیقاً در آن زمان‌‌‌های رهایی، بیشترین اتصال روحی به منبع را داریم. گویی که خدا با اعماق وجود ما، و با قلب ما، با زبانی آشنا صحبت می‌کند و با من هم در آن لحظاتِ فوق‌العاده صحبت کرد.

می‌خواهم در این کتاب به همه شما عزیزان بگویم که، این الهام‌‌‌ها و صحبت‌‌‌ها و گفته‌‌‌ها و این ایده‌‌‌ها و داشتن این احساس خوب، چطور می‌تواند هدایتگر تمامیت زندگی ما انسان‌‌‌ها، در تمام جنبه‌‌‌های زندگی‌مان باشد.

آیا پول و ثروت می‌خواهیم؟ سلامتی می‌خواهیم؟ ارتباط خوب می‌خواهیم؟ معنویت می‌خواهیم؟ در زندگی چه خواسته‌‌‌هایی داریم؟ هر چه که باشد، ما از طریق همین نیروی درونی به سمت آن‌‌‌ها هدایت می‌شویم. فقط کافی است که روح بی‌پایانمان را، از ذهن محدود خود جدا بدانیم که هرلحظه با افکار و ورودی‌‌‌های بد و ناکارآمد، شکل گرفته است.

با این پیش‌فرض، چه اعتباری برای ذهن می‌توانیم قائل باشیم، وقتی که خودش از ورودی‌‌‌ها، دیده‌‌‌ها، شنیده‌‌‌های ناشی از تجربیات گذشته، به شکل باور در ذهن ما شکل گرفته است که حقیقت و اصل زندگی نیست. که به آن نظام باور‌‌های ذهنی می‌گوییم.

باور‌‌‌هایی که در وجود ما کاملاً ناآگاهانه هستند و احتمالاً ما از آن‌‌‌ها اطلاع نداریم، اما در زندگی ما تأثیر مهمی دارند. پس اگر زندگی آن‌طور که می‌خواهیم نیست، باید به طور “آگاهانه”، با یک جهاد اکبر، برای تغییر دادنشان اقدام کنیم تا نتایج جدید مطابق با باور‌‌های اصلاح شده، به طور طبیعی، طبق قانون بدون تغییر در این جهان، وارد زندگی ما بشوند.

به شما قول می‌دهم که بعد از خواندن این کتاب و همراه شدن در این سفر، و عمل به آگاهی‌‌‌هایی که به شما داده می‌شود، (نه صرفاً حرف‌‌‌های این کتاب، بلکه آگاهی‌‌‌های عظیمی که همه‌ی ما به طور یکسان به آن دسترسی داریم)، می‌توانید هرلحظه به طور آگاهانه، زندگی خودتان رو در دستان خودتان داشته باشید و بتوانید زندگی را همان‌طور که می‌خواهید، بسازید و ر‌‌ها از ذهنیت و باور‌‌های محدود‌کننده‌ی قبلی باشید و در آسمان زیبای زندگی آزادانه به پرواز دربیاید.

شما همواره هدایت و کمک می‌شوید، مطمئن باشید. من مطمئنم...

در ادامه مطالعه کتاب صحبت‌‌‌های زیادی خواهیم داشت، که قرار است در هر قسمت به آگاهی‌‌‌های کاربردی جدیدی برسیم و بتوانیم راه خودمان رو در این دنیای فراوانی‌‌‌ها پیدا کنیم و در حد و اندازه نام اشرف مخلوقات، زندگی خود را بسازیم و بدانیم که، خداوند بعد از خلقت انسان بی‌جهت به ما “اشرف مخلوقات” نگفته است.

در کتاب مقدس قرآن، این آگاهی‌‌‌ها و راه سعادت و اشرف مخلوقات شدن را به شکل‌‌‌های مختلف بیان شده است، البته اگر با دید هدایت شدن به سمت آن برویم، شامل این هدایت خواهیم شد، و درک درستی از معنای اصلی این کتاب الهی، می‌رسیم.

درواقع آیات قرآن کاملاً منطقی و قابل قبول است، برای کسانی که به دنبال هدایت هستند. و این گفته کاملاً درست است که قرآن، کتاب ناطق است- یعنی همه چیز، کاملاً منطقی و واضح در آن گفته شده است. اما برای کسانی که با دید محدود و به دنبال پیدا کردن اشتباه و تأویل آیات متشابه هستند، واقعاً مسیری برای هدایت نیست و از درک درست آن عاجز هستند.این کتاب که در حال مطالعه آن هستید، یادگیری تا به‌کارگیری تکنیک تجسم را کاملاً واضح و کاربردی، به طور هدفمند برای شما توضیح خواهد داد.

این کتاب در ابتدا، به عنوان یک مجموعه از یادداشت‌های مسیر موفقیت بود که خیلی از اوقات، به ذهن من الهام می‌شد و نکات مهم و تمام الهامات و ادراکم را در همان لحظه اول که در ذهنم جاری می‌شد، در دفترچه‌ای به حالت دست‌نویس برای خودم مکتوب می‌کردم، و در حال حاضر، گرداوری و دسته‌بندی کرده‌ام و تصمیم گرفتم که این یادداشت‌ها را در قالب کتاب نشر بدهم. امید است که برای تو دوست خوبم، ارزشی ایجاد کند. رضا فرسادپور ...

 

نسخه الکترونیکی کتاب تجسم هدفگرا

نسخه الکترونیکی کتاب تجسم هدفگرا

 

سوال هایی که به طور حتم در این کتاب دریافت می‌کنید و حلقه گمشده ده‌ها کتاب موفقیت و روانشناسی که مطالعه کرده‌ام را پیدا خواهید کرد:

چطور توانایی ذهن خود را در دست داشته باشیم؟

چطور نیروی کائنات را در زندگی‌مان و در راستای اهدافمان همراه کنیم؟

چطور به طور کاربردی و عملی از تجسم در زندگی استفاده ببریم و زندگی خودمان رو تغییر بدیم؟


کتاب تجسم هدفگرا ( PDF ) | بکارگیری برترین تکنیک شناسایی باورهای مخرب ذهنی

کتاب تجسم هدفگرا ( PDF ) | بکارگیری برترین تکنیک شناسایی باورهای مخرب ذهنی کتاب تجسم هدفگرا | آیا تجسم واقعا موثر است؟ باورهای مخرب چگونه باعث عدم دستیابی ما به آرزوهایمان می‌شوند؟ آیا سرنوشت تو از قبل نوشته شده است یا تو توانایی..

منبع

ثبت دیدگاه