تحویل کالاهای دیجیتال، آنچه که باید درباره فاپول بدانید
تحویل کالاهای دیجیتال، آنچه که باید درباره فاپول بدانید

ایجاد و تنظیم پرونده های فروش آنلاین تجاری می تواند یک سرمایه گذاری پرسود باشد ،سرمایه گذاری که نیاز به هیچ سرمایه اولیه نداشته و برخلاف راه اندازی یک فروشگاه فیزیکی برای فروش کالاهای ملموس ، ارائه دانلودهای دیجیتال برای فروش ، نیازی به حفظ پول ، پرداخت حقوق یا مدیریت کارمندان بزرگ ندارد. تمام آنچه شما نیاز دارید فایل های اصلی با کیفیت بالا و یک سیستم تحویل کالای دیجیتال اختصاصی است.
سیستم تحویل کالاهای دیجیتال چیست؟
زمانی شما می توانید فایل های دیجیتال را بصورت آنلاین بفروشید  ، که درواقع یک فروشگاه برای خود ایجاد کرده باشید. برای راه اندازی احتمالاً پیوست های ایمیل را ارسال می کنید یا پیوندهایی را به مشتریانی که محتوای دیجیتالی خریداری کرده اند می فرستید. این روش به شما نیاز دارد تا به طور مداوم هشدارهای فروش خود را رصد کنید زیرا خریداران محتوای آنلاین عادت دارند فوراً به پرونده های دیجیتالی خریداری شده دسترسی پیدا کنند. این یک راه محصولات دیجیتال خود را از رسانه های ملموس جدا می کند. مشتریان لازم نیست منتظر بمانند تا کالاهایی را که خریداری کرده اند ارسال یا پردازش شوند. مطمئن ترین راه برای اطمینان از دستیابی به کالاهای خریداری شده به موقع مشتریان ، استفاده از خدمات اختصاصی کالاهای دیجیتال تحویل مانند fapool.ir است.شرکت فاپول مفتخر است برای اولین بار در ایران، در بین تمامی سایت های خرید و فروش فایل، اولین مجوز نشر برخط از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) را دریافت نماید. از جمله مزایای مهم این مجوز می توان به اختصاص دادن حق مالکیت مادی هر فایل به کاربر منتشرکننده آن اشاره کرد.علاوه براین فاپول اولین سایتی است که کاربرانش می توانند ۱۰۰ درصد مبلغ فروش را دریافت کنند. ۸۰ درصد به طور مستقیم برای فروشنده فایل و ۲۰ درصد به واسطه بازاریابی فایل خود.به گونه ای که فاپول فقط از فروش هایی که بازاریاب نداشته باشد سود خواهد برد. این یک بازی و چالش مابین فاپول و شما کاربران محترم است. برای کسب پورسانت ۱۰۰ درصدی باید فایل خود را با یک کلیک در شبکه های اجتماعی منتشر و بازاریابی کنید.سیستم تحویل کالاهای دیجیتال ، ضمن اطمینان از محافظت اطلاعات شخصی خریداران و دسترسی سریع به پرونده ها پردازش و پرداخت را مدیریت کرده و دسترسی به راه حل های پیشرفته تجارت الکترونیکی را برای فروشندگان فراهم می کند.
با دراختیار داشتن یک سیستم خدمات کیفیت بالا برای ارائه کالاهای دیجیتالی ، تنها کاری که شما باید انجام دهید انتشار فایل و تبلیغ آن هاست.
مزایای استفاده از خدمات تحویل کالاهای دیجیتال چیست؟
مشتریان شما فایلی را که خریداری کرده اند فوراً دریافت می کنند. این کمک می کند تا رضایت عموم و اوج بازاریابی مثبت شما دهان به دهان بچرخد.خدمات بهتر تحویل کالاهای دیجیتال همچنین می تواند کاملاً با خدمات پردازش پرداخت شما انتخاب شده و کالاهای شما را در بازار آنلاین خود قرار دهد و علاوه بر کسانی که به طور خاص به دنبال پرونده های شما هستند ، آنها را در معرض مشتریانی قرار دهد که در حال مرور هستند. با استفاده از خدماتی مانند fapool.ir برای مدیریت جنبه های فروش و تحویل کالاهای دیجیتالی تجارت آنلاین ، بیشترین وقت خود را با ساده سازی روند انجام می دهید. شما می توانید محصولات خود را به بازار عرضه و تبلیغ کنید و یا بر ایجاد محتوای اضافی تمرکز کنید. همچنین ، اگر از هر برنامه بازاریابی وابسته ای استفاده می کنید ، از مزایای فشار بازاریابی افزایش یافته بهره مند شوید. شما تنها بخشی از سود خود را در فروش حاصل از فروش شرکت های وابسته پرداخت می کنید.با سایت فاپول نیاز به مدیریت و نگهداری از یک فروشگاه شخصی ، به دست آوردن نرم افزار گران تجارت الکترونیکی برای اجرای تجارت آنلاین خود ، و ماندن در تمام مدت ساعت نظارت بر فروش شما با یک سرویس تحویل کالاهای دیجیتالی کاملاً از بین می رود.و شما با خیال راحت و آسان تر از آنچه که فکر میکنید میتوانید تجارت جدیدتان را تا حد ممکن سودآور کنید و موفق شوید. با فشار مدیریت توزیع و پردازش پرداخت برداشته شده ، می توانید بدون هیچ دردسری ، از شغل جدید خود به عنوان خالق .محتوای دیجیتال و تاجر آنلاین لذت ببرید
منبع :payloadz

ثبت دیدگاه