سوالات پر تکرار فاپولی ها

چگونه فایل بخرم و چطور دانلود کنم؟

برای خرید فایل ابتدا دکمه خرید و دانلود مستقیم را بزنید. در صفحه جدید اطلاعات درخواستی را تکمیل کنید و اقدام به پرداخت و دانلود مستقیم نمایید. بعد از خرید لینک دانلود هم در سایت و هم در ایمیل شما قابل مشاهده خواهد بود. در صورتی که عضو سایت باشید فایل های خریداری شده شما به مدت نامحدود در کارتابل قابل دانلود خواهد بود. در صورتی که اطلاعات بیشتری از فایل مورد نظر می خواهید لطفا صفحه مخصوص فروشگاه فایل را باز کنید و از طریق اطلاعات موجود با فروشنده فایل در ارتباط باشید.

چگونه در فاپول فروشگاه رایگان بسازم؟

بعد از عضویت و ورود به فاپول به منوی تنظیمات فروشگاه مراجعه کنید و اطلاعات خواسته شده را به دقت کامل نمایید. برو به فروشگاه

سهم فروشنده و کمیسیون بازاریاب چند درصد است؟

طبق سیاست های کمیته تعرفه گذاری فاپول؛ ۸۰ درصد از مبلغ فروش متعلق به ناشر فایل، ۲۰ درصد متعلق به بازاریاب فایل و ۰ درصد برای فاپول محاسبه می شود. به فرض مثال خریدار ۱۰۰۰۰تومان پرداخت می کند که از این مبلغ ۸۰۰۰تومان سهم فروشنده، ۲۰۰۰تومان سهم بازاریاب و ۰تومان سهم فاپول خواهد بود.

نحوه تسویه حساب در فاپول چگونه است؟

کاربر پس از اولین فروش موفق یا بازاریابی می توانید درآمد خود را مستقیما در حساب بانکی خود دریافت کند. البته رعایت حداقل میزان برداشت (۱۰ هزار تومان) ضروری است. برای انتقال وجه به حساب های بانک ملت کارمزدی تعلق نمی گیرد، اما چنانچه از سایر بانک ها استفاده کنید مبلغ ۱۰۰۰ تومان از هر تراکنش کسر خواهد شد.

فاپول
بازیابی رمز