فشرده خلاصه اندیشه اسلامی ۲ سبحانی و محمدرضایی

۳,۰۰۰ تومان

25 بازدید   - خرید موفق
افزودن به علاقه مندی هاAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین یک نسخه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
پشتیبانی این محصول به صورت مادام العمر بر عهده ناشر می باشد. چنانچه بعد از خرید نیاز به راهنمایی و یا مشکلی در خصوص فایل داشتید از طریق ارسال تیکت در فروشگاه ناشر، مراتب را ارسال فرمایید.

فشرده خلاصه کتاب اندیشه اسلامی 2 آیت الله سبحانی و دکتر محمد رضایی در این فایل گرد آوری شده است؛ منظور از فشرده خلاصه این است که یک بار خلاصه کتاب ارائه شده و سپس از بین آن، دوباره مطالب اساسی و مهمتر گرد آوری شده است.

توضیحات محصول

فشرده خلاصه کتاب اندیشه اسلامی ۲ آیت الله سبحانی و دکتر محمد رضایی در این فایل گرد آوری شده است؛ منظور از فشرده خلاصه این است که یک بار خلاصه کتاب ارائه شده و سپس از بین آن، دوباره مطالب اساسی و مهم تر گرد آوری شده است.

فرمت این فایل docx می باشد و آن را می توانید به راحتی ویرایش کنید.

از این فایل می توانید برای امتحانات پایان ترم، کنفرانس سر کلاس و… استفاده کنید.

استقبال دانشجویان از این فایل جهت شب های امتحان و یا مرور درس، با توجه به مطالبی که گرد آوری شده است، بسیار عالی می باشد.

مشخصات فایل: فشرده خلاصه اندیشه اسلامی ۲ سبحانی و محمدرضایی

فرمت فایل

-doc

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: انتشار فکر
  • فروشنده: علی خشنود
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.
محصولی یافت نشده است!

این فایل با شناسه انحصاری 21109 در پایگاه رسمی فروش فایل فاپول ثبت شده است. کلیه حقوق مادی و معنوی با استناد به مجوز نشر بر خط فاپول به شماره 4032 نزد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ناشر محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری و یا بازنشر آن به هر نحو ، پیگرد قانونی و شکایت رسمی فاپول را به عنوان نماینده ناشر در پی خواهد داشت.

فشرده خلاصه اندیشه اسلامی ۲ سبحانی و محمدرضایی
فشرده خلاصه اندیشه اسلامی ۲ سبحانی و محمدرضایی

۳,۰۰۰ تومان

۳,۰۰۰ تومان

25 بازدید   - خرید موفق
شناسه: 21109 دسته بندی: برچسب ها: ,
افزودن به علاقه مندی هاAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
همکاری در فروش

فاپول
بازیابی رمز