فروش فایل (راهنما)

کسب درآمد هیچوقت به این آسانی نبوده است

برای شروع بارگزاری و ثبت فایل بعد از ورود به سایت از داشبورد دکمه افزودن محصول جدید در منوی فایل ها را کلیک کنید.

  1. ابتدا عنوان مناسب با محصول را وارد کنید. دقت کنید این نام بدلیل ثبت شدن در موتورهای جستجو تاثیر بسزایی در جذب مخاطب دارد.
  2. سپس قیمت مناسب با محصول خود را به تومان وارد نمایید.
  3. فایل خود را به صورت Zip شده در این قسمت بارگذاری کنید.  شما فقط مجاز به ارسال فایل Zip هستید. حتما فایل ها را zip و آپلود کنید. آموزش ساخت Zip
  4. یک تصویر  مرتبط با محصول، از این قسمت بارگذاری نمایید.
  5. یک یا دو پاراگراف شامل توضیحات محصول در این قسمت بنویسید. دقت داشته باشید که یک توضیح و معرفی خوب از محصول  میتواند فروش بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد.

سوالات متداول فاپولی ها درباره فروش فایل

عنوان محصول من چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

عنوان محصول اولین چیزی است که مشتری با آن روبرو می شود. در موتورهای جستجو فقط عنوان شما ایندکس می شود. پس لازم است که بهترین و روانترین عنوان را برای محصول خود انتخاب کنید و از حاشیه پردازی در عنوان پرهیز نمایید. برای مثال برای فروش فایل کاربردی از بورس یا … این طور مینویسیم. “آموزش نوسان گیری حرفه ای در بورس به همراه جدول نوسان گیری” و یا “قالب آماده پاورپوینت برای ارائه پایان نامه”

بر چه مبنایی برای فایلم قیمت تعیین کنم؟

تصمیم گرفتیم که تعیین قیمت بر عهده خود فروشنده باشد، چرا که هیچکس از ارزش واقعی یک فایل جز فروشنده آگاه نیست. در مورد قیمت گذاری اگر فکر میکنید فایل شما مثلا ده هزار تومن می ارزد عدد ۹۹۰۰ تومان را وارد کنید. چرا که بررسی ها نشان داده است اعداد قیمتی که به این شکل وارد می شوند فروش بیشتری را تجربه می کنند.

تصویر شاخص فایل چیست و چه مزایایی دارد؟

در کنار عنوان مناسب یکی دیگر از ویژگی های یک فایل خوب این است که برای آن یک تصویر اختصاصی و کاملا مرتبط وجود داشته باشد. اگر طراحی با فتوشاپ را بلدید حتما سعی کنید برای فایل هایتان یک تصویر اختصاصی ۵۰۰ در ۵۰۰ پیکسل طراحی نمایید. فایل هایی که تصویر های اختصاصی و یا کاملا مرتبط داشته باشند در جلب اعتماد مشتری کار آُسان تری را پیش رو خواهند داشت.

فایل را چطور بارگزاری ( آپلود ) کنم؟

همانطور که عرض شد به دلیل مسائل امنیتی فقط مجاز به آپلودذ فایل zip  هستید. پس فرقی نمی کند چه فایلی داشته باشید. فایل های خود را به صورت فشرده و حتما با فرمت zip اماده کنید و برای فاپول ارسال کنید.

در قسمت توضیحات فایل ، چطور و چگونه بنویسم؟

برای این کار پیشنهاد می کنیم از پایین سایت به منوی بهترین ها بروید. در این منو پرفروشترین فایل ها قابل نمایش هستند. قطعا یکی از ملاک هایی که باعث شده این فایل ها پر فروش باشند توضیحات جامع و مفیدی است که برای این فایل ها درج شده است. می توانید فرمت توضیحات فایلتان را از روی این فایل ها الهام بگیرید.

چنانچه در هر قمست از پروسه افزودن فایل مشکلی داشتید ، کمک به شما باعث افتخار ما خواهد بود. برای ارتباط سریعتر از پشتیبانی آنلاین با ما ارتباط برقرار کنید.

فاپول
بازیابی رمز