تبلیغات امروزه به عنوان راهی‌ نو و موفق در جهت جذب بازدید کننده و شناساندن کالا ، سایت و یا خدمات امری مهم و حیاتی‌ برای تمامی‌ مدیران و سایت ها محسوب میشود. امروز با سرمایه ای کم در جهان اینترنت میتوان کالا و یا سایت خود را به هزاران بازدید کننده مشتاق معرفی‌ کرد و هرچه بهتر و سریع تر قدم های موفقیت را برای رسیدن به هدف خود طی‌ کرد. سایت فاپول به عنوان سایت تخصصی در حوزه خرید و فروش فایل فعالیت دارد مفتخر است میزبان آگهی های محصولات، خدمات و وب سایت های شما باشد. با توجه به اعتبار سایت فاپول در موتورهای جستجو علاوه بر نمایش بنر یا تبلیغات شما به کاربران، محل مناسبی جهت بالابردن اعتبار سایت شما در موتورهای جستجو می‌باشد.

ریپورتاژ آگهی

جایگاه : وبلاگ
59.000 تومان / ثابت

ریپورتاژ در قالب یک مقاله خبری تبلیغاتی همراه با تعدادی تصاویر و لینک مناسب در وبلاگ برای همیشه منتشر می شود. فاپول در قبال تهیه متن ریپوتاژ مسئولیتی ندارد.

تبلیغات متنی

جایگاه : فایل + وبلاگ
25.000 تومان / ماهیانه

لینک سایت به همراه یک عبارت حداکثر ۵ کلمه ای به مدت ۱ماه در بخش سایدبار وبلاگ و فایل ها تحت عنوان “پیشنهاد بازدید سایت” قرار میگیرد.

تبلیغات متنی

جایگاه : ساید بار فایل ها
17.000 تومان / ماهیانه

لینک سایت به همراه یک عبارت حداکثر ۵ کلمه ای به مدت ۱ماه در بخش سایدبار کلیه صفحه فایل ها تحت عنوان “پیشنهاد بازدید سایت” قرار میگیرد.

تبلیغات متنی

جایگاه : ساید بار وبلاگ
12.000 تومان / ماهیانه

لینک سایت به همراه یک عبارت حداکثر ۵ کلمه ای به مدت ۱ماه در بخش سایدبار وبلاگ و کلیه نوشته ها تحت عنوان “پیشنهاد بازدید سایت” قرار میگیرد.

فاپول
بازیابی رمز