ماجرای کارمزد صفر درصدی فاپول برای فروش فایل

فاپولی ها و نافاپولی های عزیز سلام، امروز برای اولین بار قراره به صورت عمومی و در قالب این نوشته در خصوص ماجرای صفر درصدی کارمزد فاپول برای فروش فایل صحبت کنیم.

همانطور که پیش بینی می کردیم، طبق بررسی هایی که از چندین کاربر تازه وارد به فاپول انجام شده بود ۶۸ درصد آنها از اینکه فاپول برای فروش فایل کارمزدی دریافت نمی کنند با خود شک و تردید داشتند که شاید واقعا سایتی در خور توجه نیست و شاید حتی قرار است بعد از اینکه جز ۱۰۰۰ سایت برتر ایران شد کارمزدش را بالا بکشد و هزار شاید دیگر!!!!

 

در جواب قطعی همه ی شایدهایی که این دوستان در ذهن خود داشتند فقط می توانیم بگوییم: “تصورتان راجع به فاپول کاملا اشتباه است!”

 

و اما بعد از این مقدمه چینی ها بریم و ببینیم که واقعا فاپول چرا بر خلاف همه سایت های فروش فایل کارمزدی برای فروش نمی گیرد؟؟

همانطور که همه ما میدانیم طبق سیاست های ما نسبت یا سهم فروش فایل در فاپول به شکل زیر است:

به طور مستقیم ۸۰ درصد از فروش فایل برای فروشنده بعد از هر خرید موفق منظور می شود. و ۲۰ درصد مابقی که کل آن متعلق به بازایاب می باشد کل ماجرای خاص فاپول است 🙂

خب ما متوجه شدیم که ۸۰ درصد برای فروشنده، ۲۰ درصد برای بازاریاب و ۰ درصد برای فاپول از هر فروش است. اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که اصلا چرا فاپول در جایی که منفعتی برای خودش ندارد باید اقدام به ایجاد چنین سایتی بکند و هزینه های سنگین نگهداری و پشتیبانی سایت را بدهد؟؟؟

در جواب دوستانی که این سوال در ذهنشان ایجاد شده باید بگویم نگران فاپول نباشید 🙂 برای فاپول برنامه شگفت انگیزی برای کسب درآمد تعریف کرده ایم.

 

اصل ماجرای کارمزد صفر درصدی فاپول:

کل بحث و ماجرای اسرار آمیز فاپول بر سر ۲۰ درصد بازاریابی فایل است. قبل از اینکه توضیح بیشتری بدهم درباره انواع بازاریاب صحبت میکنیم. در فاپول ۳ نوع فروش فایل داریم.

فروش نوع اول: فروشی که توسط ناشر فایل بازاریابی شده و موجب فروش گردیده است. (سهم: ۲۰ درصد بازاریابی + ۸۰ درصد فروش فایل = دریافت ۱۰۰ درصد مبلغ فایل برای ناشر فایل)

فروش نوع دو: فروشی که توسط بازاریاب شخص ثالث برای فایل دیگر کاربران انجام شده است. (سهم: فقط ۲۰ درصد برای بازاریاب و ۸۰ درصد برای ناشر فایل)

فروش نوع سه: فروشی که بدون هیچ بازاریابی انجام شده و از طریق موتورهای جستجو یا به صورت مستقیم از خود سایت معرفی شده است! (در این مورد بازاریاب این فایل “سایت فاپول” محسوب شده و ۲۰ درصد حق بازاریابی برای فاپول خواهد بود)

برنامه انحصاری فاپول برای کارمزد ها هم به سود فروشنده فایل و هم به سود فاپول است! این یک معامله دو سر برد می باشد 

اگر در این مورد هنوز هم سوال یا ابهامی دارید در ذیل همین نوشته در بخش دیدگاه ها موضوع را برای ما ارسال کنید. در اسرع وقت و با افتخار پاسخگوی شما خواهیم بود.

4 نظرات
 1. سلام مدیر سایت
  خب همون اول بگید پورسانت ۲۰ به ۸۰ هست دیگه چرا اینقدر کش و قوسش میدید؟
  اگر بازاریاب هم این وسط نقش داشته باشه از سهم ۸۰ درصدی فروشنده کم میشه نه فاپول
  اینطوری بگید به خلق الله

  • علی عزیز، خود شما هم متاسفانه دچار اشتباه شده اید، و ما به خاطر همین ابهامات این نوشته را ارسال کرده ایم. سهم فروشنده یا همون ناشر فایل در هر حالتی ۸۰ درصد هست و کمتر نمیشه! در حالتی که بازاریاب خود فروشنده باشه این سهم میشه ۱۰۰ درصد و در صورتی که شخص دیگه ای باشه سهم فروشنده همون ۸۰ باقی میمونه و ۲۰ درصد به بازاریاب تعلق میگیره. و همانطور که عرض کردم چنانچه بازاریاب یا ارجاعی نداشت ۲۰ درصد سهم فاپوله و ۸۰ درصد سهم فروشنده 🙂 پس در هر حالتی فروشنده ۸۰ درصد سهم داره و درصدی ازش کم نمیشه.

 2. به نظرم شیوه خوبیه اما یکم غیر قابل باوره، لطفا بیشتر توضیح بدید در صورت امکان، ممنون

  • رضا عزیز، همانطور که عرض شد، چنانچه بازاریاب فایل فروشنده همان فایل باشد ۸۰ درصد + ۲۰ درصد برای فروشنده است، یعنی به راحتی ۱۰۰ درصد مبلغ فایل را دریافت میکند. در صورتی که بازاریاب شخص دیگری باشد، طبیعتا ۲۰ درصد بازاریابی برای آن شخص و ۸۰ درصد هم برای فروشنده فایل محسوب خواهد شد. فقط و فقط در حالتی که فروش، بدون ارجاع یا بازاریاب باشد، ۲۰ درصد سهم فاپول خواهد بود.

پاسخ جدیدی بنویسید

فاپول
بازیابی رمز