فعالیت٢۵٠ دستگاه کارتخوان بانک شهر در نمایشگاه کتاب ساری

به گزارش اقتصاد آنلاین، مهدی اکرمی با بیان این مطلب گفت: بیست و دومین نمایشگاه کتاب استانی در شهرستان ساری تا بیست ویکم بهمن ماه برگزار می شود.

وی با اشاره به همراهی و حمایت بانک شهر از برگزاری نمایشگاه های کتاب در سراسر کشور، افزود: در نمایشگاه کتاب ساری پنج میلیارد وپانصد میلیون ریال اعتبار در قالب۱۰ هزار و ۴۵٠ قطعه بن کارت پانصد هزار ریالی و یک میلیون ریالی به مراجعه کنندگان با احتساب بیست درصد یارانه وزارت ارشاد توزیع می‌شود.

اکرمی با بیان این‌که در این نمایشگاه حدود ۴۷هزارعنوان کتاب ارائه می‌شود، تصریح کرد: حدود۵٠٠ ناشر در ۴٠٠ غرفه فعالیت می کنند.

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر خاطرنشان کرد: همچنین ۵ کتابفروشی منتخب از سوی وزارت ارشاد معرفی شده اند که در طول برگزاری نمایشگاه و یک هفته بعد از اتمام آن بتوانند با استفاده از کارتخوان‌های بانک شهر و دریافت بن کارت مبادرت به فروش کتاب کنند.

اکرمی تصریح کرد: در مدت برگزاری نمایشگاه کتاب ساری بانک شهر با احداث شش کانتر بانکی علاوه بر توزیع بن کارت، آموزش و نصب ابزارهای الکترونیکی انجام می‌شود و با نصب یک دستگاه بلوتوث سنتر و دودستگاه خود پرداز و یک دستگاه شهرنت مجهز به خودپرداز، خود دریافت، وب کیوسیک و خودبانک به ارائه همه خدمات بانکی و الکترونیکی می‌پردازد.

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر در ادامه افزود: در بخش بین الملل نمایشگاه کتاب ساری، ۴۶ ناشر با ۱۲ هزار و ۳۵۰ عنوان کتاب حضور دارند.

اولین دیدگاه را ثبت کنید

پاسخ جدیدی بنویسید

فاپول
بازیابی رمز