فروش فایل بازاری نو در کسب درآمد آنلاین

هنگامی که دوسال پیش در اینترنت به کلمه کسب درآمد اینترنتی  برخورد کردم فکر میکردم دروغی بیش نباشه، آخه گلدکویست و شبکه های هرمی از همین اینترنت شروع شدن و باعث شدن تا مردم ایران به کلمه کسب درآمد از اینترنت بی اعتماد بشن، روزهای اول از هر کس در این مورد سوال میکردم بهم میگفت اینا همش الکیه.

اما من علاقه زیادی به کسب و کار اینترنتی داشتم، در این مورد زیاد تحقیق کردم، هرگز از تلاش ذست بر نداشتم و بلاخره راههای کسب درآمد از اینترنت رو کشف کردم، الان و بعد از دو سال به خودم افتخار میکنم  که فرد موفقی در کسب و کار اینترنتی هستم  و افسوس میخورم که چرا زودتر شروع نکردم.

بله دوستان اگر به دنبال کسب درآمد میلیونی هستین و دوست دارین یه کسب درآمد خانگی داشته باشین اینترنت بهترین گزینه هست، کسب درآمد آنلاین در دنیا حرف اول رو میزند و ایران نیز از این قافله عقب نمانده است، اما راههای کسب درآمد از اینترنت در ایران چییست؟

در ایران نیز افراد موفق در این زمینه کم نیستن، فقط باید ایده داشته باشی و از فرصت ها بهترین استفاده رو بکنی،براردان دوقولوی محمدی مدیران شرکت دیجی کالا که شغلشان عکاسی بود با یک ایده و خلاقیت الان بزرگترین فروشگاه اینترنتی دیجیتالی ایران رو راه اندازی کردن، یا رضا راد مدیر کانال تلگرام گیز میز، به کسب درآمد از تلگرام پرداخت و ماهیانه ۴۰ میلیون تومان کسب درآمد داره.

بله، اینها فقط چند نمونه کوچک بودن، مگر میشود دنیایی که با اینترنت اداره میشه منبعکسب درآمد نباشه، اگر علاقه دارین در زندگی خود و خانوادتون تغییر ایجاد کنید و اونو متحول کنید اصلا تردید نکنید و وارد این دنیای جالب و شگفت انگیز کسب درآمد از اینترنت بشین، همه چیز در این سایت رایگان هست.

من بعد از دوسال پشتکار تونستم ماهیانه ۱۰ میلیون تومان درآمد داشته باشم، چرا شما نتونین؟ من که رشته تحصیلیم مهندس تاسیسات هست و کارمند بخش دولتی بودم تونستم یک شغل دوم برا خودم دست و پا کنم و ۵ برابر حقوقی که ادار بهم میداد پول به دست بیارم،و شما درآینده از من بیشتر خواهید شنید، کلید موفقیت و کامیابی در دست شما می باشد.

اولین دیدگاه را ثبت کنید

پاسخ جدیدی بنویسید

فاپول
بازیابی رمز