تالار صادراتی بورس کالا متنوع شد

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از بورس کالا، تالار صادراتی بورس کالای ایران روز چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه میزبان عرضه ۱۳۸ هزار و ۳۴۰ تن سنگ آهن دانه بندی، قیر، عایق رطوبتی و آرد گندم است.

این تالار شاهد عرضه ۱۰۵ هزار تن سنگ آهن دانه بندی، ۱۹ هزار و ۳۴۰ تن قیر، عایق رطوبتی و ۱۴ هزار تن آرد گندم است

بر اساس این گزارش، ۲۱ هزار و ۵۴۴ تن مواد شیمیایی، ۲۶ هزار و ۱۶۰ تن وکیوم باتوم، ۸ هزار تن گوگرد و ۵۴ هزار تن انواع قیر در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، ۱۰ هزار تن تختالc شرکت فولاد خوزستان و یک هزار تن شمش هزار پوندی شرکت ایرالکو و ۵۰ کیلوگرم شمش طلای زرمعدن اختران در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود.

تالار محصولات کشاورزی در آخرین روز هفته شاهد عرضه ۱۵۸ هزار و ۴۰ عدد تخم مرغ نطفه دار به قیمت ۹ هزار ریال برای هر عدد است.

همچنین ۱۰۰ تن روغن خام سویا، یک هزار تن شکر خام، ۴ هزار و ۳۰۰ تن شکر سفید، ۲۱ هزار تن گندم خوراکی و ۲ هزار تن گندم دوروم در تالار محصولات کشاورزی عرضه می شود.

علاوه بر این، ۳ هزار و ۷۲۵ تن ذرت دانه ای در قالب طرح قیمت تضمینی وبه صورت فیزیکی و ۷ هزار و ۷۹۳ تن ذرت دانه ای در قالب طرح قیمت تضمینی و به صورت گواهی سپرده کالایی در تالار محصولات کشاورزی عرضه می شود

اولین دیدگاه را ثبت کنید

پاسخ جدیدی بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

فاپول
بازیابی رمز