برگزاری نشست مشترک مسئولان بانک ملی ایران و سازمان حج و زیارت

به گزارش اقتصادآنلاین، محمدرضا حسین‌زاده، مدیرعامل بانک ملی ایران در رأس هیأتی از مسئولان ارشد این بانک با حضور در سازمان حج و زیارت با حمید محمدی سرپرست و دیگر مسئولان این سازمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار که برات کریمی و غلامرضا پناهی اعضای هیأت مدیره و علی رحیمی مدیر امور شعب تهران نیز حضور داشتند، در رابطه با پرداخت ارز به زائران عتبات عالیات، تشکیل کارگروه‌های فنی و تخصصی در رابطه با راه‌اندازی هر چه بهتر امور زائران و تقویت همکاری‌های متقابل بحث و بررسی شد.

در این دیدار حسین‌زاده ابراز امیدواری کرد با همکاری مشترک، هر چه بهتر و بیشتر بتوان به مسافران و زائران عتبات عالیات خدمات ارائه کرد.

سرپرست سازمان حج و زیارت نیز در این دیدار پیوند بین بانک ملی ایران و سازمان حج و زیارت را عمیق و ریشه‌دار توصیف و بر ضرورت تقویت همکاری‌های متقابل تاکید کرد.

پس از این دیدار، مدیرعامل بانک ملی ایران و هیأت همراه با حضور در شعبه حج و زیارت این بانک، با مسئولان و کارکنان این شعبه دیدار و گفت و گو کرد و ضمن تقدیر از تلاش‌های میری رئیس سابق شعبه حج و زیارت، حکم یعقوبی رئیس جدید شعبه مذکور را اعطا کرد.

اولین دیدگاه را ثبت کنید

پاسخ جدیدی بنویسید

فاپول
بازیابی رمز