برنامه نویسی اندروید راهی برای کسب درآمد

کسب درآمد از برنامه نویسی کم کم  جای خود را در کشور عزیزمان باز کرده و همانطور که طرفداران اندروید میدانند برنا مه نویسی در این زمینه مطمئنا دارای پتانسیل بالایی است.

کم کم کسب درآمد از اینترنت به یک رقیب ج دی برای کسب و کارهای فیزیکی تبدیل شده و با گسترش موبایل میتوان از آن در بهتر نمودن این کسب و کار استفاده کرد . این روزها استفاده از تلفن همراه  بصورت یک نیاز همگانی تبدیل شده است و صد البته بزودی استفاده از اینترنت در تلفن همراه نیز بصورت یک نیاز برای مشترکین این دستگاهها  خواهد بود .فکر می‌کنید برای رسیدن به درآمدهایی چند صد میلیونی نیاز به داشتن کارخانه و سرمایه زیاد است؟و یا حتما باید بساز بفروش باشید؟ یا شایدم دلال؟ اصلا به نظرتان در ایران کسی می‌تواند با خلاقیت، ایده و سواد به درآمد های چند ده میلیونی برسد؟

احتمالا درباره توسعه دهنده‌های خارجی که در یک هفته ثروت میلیون دلاری کسب کرده‌اند را شنیده‌اید یا خوانده‌اید! آیا میدانید در ایران وضع چکونه است؟؟اجازه دهید با یک مثال به سوال‌های بالا پاسخ دهیم: همین الان اپلیکیشن کافه بازار را در گوشی اندرویدی خود اجرا نمایید و به گشت و گذاری در بین اپلیکیشن های پرفروش هفته بپردازید! برای نمونه: اپلیکیشن کدها و رازهای مخفی اندروید، با قیمت ۲۰۰۰ تومان در بازار عرضه شده است و تا به امروز بیش از ۵۰ هزار فروش داشته است. با یک حساب سرانگشتی می‌توان متوجه شد که توسعه دهنده این اپلیکیشن بیش از ۱۰۰ میلیون تومان درآمد کسب کرده است!  برای یک نمونه دیگر به اپلیکیشن قانون سر می‌زنیم که با قیمت ۵۹۹۹ تومان عرضه شده و بیش از ۲۰ هزار فروش داشته؛ که معادل ۱۲۰ میلیون تومان می‌شود! صد ها اپلیکیشن دیگر با درآمدهایی مشابه را می‌توان در کافه بازار مثال زد که در آمدهایی از ده تا صد میلیون تومان داشته اند، اگر با خودتان فکر می‌کنید که تولید اپلیکیشن هایی با چنین درآمدی خیلی سخت و زمان بر است سخت در اشتباهید! در ادامه برای شما شرح می‌دهیم که برای رسیدن به این درآمدها چه مسیری را باید طی کنید:

Android programming a way to earn

ایده ی کار: ایده ی خوبی را در ذهن خود پرورش داده که احساس می کنید با آن میتوانید به درآمد خوبی دست پیدا کنید سپس آن را مکتوب کنید و بعد به مرحله ی اقدام و اجرای ایده بروید.

مرحله ی اجرای ایده:

باید محتوای نرم افزار خود را ایجاد کنید و یا آن را جمع آوری کنید و این محتوا بسته به نوع نرم افزار متفاوت است. ممکن است نرم افزار کتاب الکترونیکی، کتاب مصور، برنامه فکری، برنامه های آنلاین و… باشد در نتیجه برای دستیابی به محتوای مناسب باید کمی وقت بگذارید.

برنامه نویسی اپلیکیشن:

چند هفته طول می کشد تا یک برنامه ی خوب و کامل را از پایه ساخته و به مرحله ی اجرا و بهربرداری برسانید.

بله به همین سادگی است! شما می‌توانید با صرف زمانی کمتر از یک ماه درآمدی میلیونی کسب کنید. و حالا شمایی که تا به حال حتی یک خط کد ننوشته‌اید، امروز می‌تواند شروع تغییری بزرگ در زندگیتان باشد. یادگیری زبان برنامه نویسی اندروید ساده‌تر از آنچه تصور می‌کنید است؛ کافی است شیوه یادگیری شما و پشتیبانی آموزش شما اصولی باشد. حتی نیاز نیست سرکلاس بروید! با آموزش های مجازی در خانه هم می‌توانید برنامه نویسی اندروید را بیاموزید و در این حوزه شروع به کار نمایید. کتابهای رایگان زیادی نیز در این زمینه در اینترنت موجود است که با یک جستجوی کوچک در گوگل میتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

با ما همراه باشید ما سعی میکنیم برای شما کاملا مفید واقع شده و روز به روز برای پیشرفت سطح علمی کاربرانمان تلاش کنیم. با آرزوی موفقیت و ثروت

2 نظرات
  1. متشکرم از مطلب خوبتون، اگه بتونید برنامه نویسی اندرویدم اموزش بدید خیلی خوب میشه

پاسخ جدیدی بنویسید

فاپول
بازیابی رمز