از کم کاری تیم فاپول تا کسب تجربه های جدید

همه ما بدون شک در مسیری که پشت سر گذاشتیم تا به امروز خود برسیم چالش ها و کم تجربگی های فراوان داشته ایم و همچنین در مسیر پیش رو خواهیم داشت. هیچ تفاوتی نمیکند که شما یک مجموعه کوچک هستید یا یک فرد یا یک شرکت بزرگ … همیشه اشتباهات گریبان گیر شما خواهند بود.

فاپول در شش ماه اخیر که ما آن را دوره “رشد فاپول” می دانیم با مشکلات و سختی های زیادی دست و  پنجه نرم کرده است و بدیهی است که موجب افزایش اشتباه و کاهش کیفیت محصولات شده است. بعضا با توجه به کمبود منابع مالی دچار قطعی مداوم سایت می شدیم. گاهی جهت پشتیبانی های بسیاز زیاد که انتظار فروش بالا را نداشتیم، دچار مشکل می شدیم. گاهی مشکلات فیشینگ توسط فروشنده ها گریبان گیر سایت می شد و ده ها مشکلات دیگر که از حوصله این بحث خارج است.

اما مشکلی که اخیرا و بعد از رفع موانع قبلی به وفور شاهد آن هستیم فقدان یا کم رنگ بودن قوانین کپی رایت از سوی مراجع معتبر و همچنین نبود آن در قوانین فاپول بود. با این وجود گروه بررسی و تایید محتوا فاپول تا جای ممکن قریب به بیش از 1200 محصول منتشر شده در فاپول را مورد بررسی قرار داده اند و خدا را شاکریم که تا این لحظه فقط 3 محصول عملا توسط فروشنده های فاپول بدون اجازه ناشر اصلی فایل، در این سایت به فروش گذاشته شده بود.

یکی از این محصولات متعلق به سایت پارس سرمایه و به مدیریت آقای محمد حسن دانشور می باشد که توسط یکی از کاربران فاپول بدون اجازه و اطلاع ایشان در سایت فاپول به فروش می رسید. بدیهی است پس از احراز ناشر اصلی، محصول از سایت فاپول کاملا حذف شد و مبلغی که به عنوان کمیسیون متعلق به سایت فاپول بود به حساب وی واریز گردید.

بررسی و تایید این محصول تماما توسط گروه محتوا فاپول انجام شده است و اعتراف میکنیم در بررسی این فایل به جد کم کاری کرده ایم. به همین دلیل مدیریت فاپول از سایت محترم پارس سرمایه به سبب خسران مادی و معنوی وارد شده صمیمانه عذرخواهی می نماید.

 

اولین دیدگاه را ثبت کنید

پاسخ جدیدی بنویسید

فاپول
بازیابی رمز