ابرسدان‌های آلمانی در مصاف یکدیگر +عکس

اگر ۲۰ سال پیش، شما به عنوان نماینده‌ای از آینده به مردم زمان از ورود خانواده سدان‌های با قدرت بیش از ۵۰۰ اسب‌بخار صحبت می‌کردید، قطعا مورد خنده دیگران واقع می‌شدید.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از عصرایران، در سال ۲۰۱۷ این مسئله بیشتر واقعیت پیدا کرده است. ابرسدان‌ها در دنیای کنونی کاملا مرسوم شده‌اند و شما می‌توانید در خصوص میزان مطلوبیت آنها با شرایط و ویژگی‌های مختلف بحث کنند.

ابرخودروهای آلمانی

در میان گرانترین و مبالغه‌آمیزترین سوپرسدان‌های امروزی پورشه پانامرای توربو، بی‌ام‌و M6 و مرسدس AMG S63 کوپه را می‌توان نام برد.

در این قیاس رقابت بسیار بین سه خودروی مطرح شده نزدیک است. شاید بتوان در این میان اولین جایگاه را به جدیدترین انواع پانامرا توربو اختصاص داد.

این خودروبا موتور V8 با حجم ۳۹۹۶ سی‌سی از مدل توئین توربو با سوخت بنزینی و خروجی ۵۴۲ اسب بخار بی شک یکی از بهترین سدان های بازار است. این خودرو به یک گیربکس دو کلاچه خودکار و ۸ سرعته مجهز خواهد شدو وزن خالص آن نیز به ۲۰۷۰ کیلوگرم می‌رسد.

خودرو با این وزن تنها ۳٫۸ ثانیه برای رسیدن به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت زمان لازم دارد. در مدل اسپورت کرونو این زمان به ۳٫۶ ثانیه می‌رسد. این خودرو با بیشینه سرعت ۳۰۵ کیلومتر در ساعت به حرکت خود ادامه می‌دهد.

ابرخودروهای آلمانی

در این مقایسه، جایگاه دوم به مرسدس بنز کوپه AMG S63 می‌رسد. این خودرو با موتور V8 و حجم ۵۴۶۱ سی‌سی توئین توربو خروجی برابر ۵۷۷ اسب‌بخار دارد. این موتور با یک جعبه دنده خودکار ۷ سرعته هماهنگ می‌شود. وزن خالص این خودرو ۲۰۷۰ کیلوگرم بوده و در زمان ۴٫۲ ثانیه به شتاب صفر تا صد کیلومتر می‌رسد و با بیشینه سرعت ۲۵۰ کیلومتر در ساعت به حرکتش ادامه می‌دهد.

ابرخودروهای آلمانی

ابرخودروهای آلمانی

ابرخودروهای آلمانی

بی‌ام‌و M6 گرند کوپه در این رقابت سوم خواهد شد. . موتور توئین توربو بی‌ام‌و ۵۴۶۱ سی‌سی حجم دارد و خروجی آن به ۵۷۷ اسب‌بخار می‌رسد. این خودرو با یک جعبه دنده ۷ سرعته خودکار ارائه می‌شود. این خودرو ۲۰۷۰ کیلوگرمی در ۴٫۲ ثانیه به شتاب صفر تا صد کیلومتر می‌رسد و با بیشینه سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت حرکت ادامه می‌دهد.

ابرخودروهای آلمانی

ابرخودروهای آلمانی

ابرخودروهای آلمانی

اولین دیدگاه را ثبت کنید

پاسخ جدیدی بنویسید

فاپول
بازیابی رمز