سورس کد نقشه ایران به تفکیک استان + image map

آیا تا به حال نقشه ایران سایت دیوار یا سایت های دیگر را دیده اید؟ شما در این نقشه ها به راحتی میتوانید با کلیک روی هر استان به لینک خاصی هدایت شوید.

 

در این مجموعه برای شما سورس کد این نقشه به همراه تصویر را آماده کرده ایم.

بعد از قرارگیری نشانگر موس روی هر استان نام استان نمایان خواهد شد و در صورت کلیک، کاربر به لینکی که شما مشخص کرده اید هدایت می شود.

مشاهده دمو آنلاین

بعد از دانلود فایل، شما دارای عکس نقشه ایران و تکه کد مربوط به این نقشه خواهید بود. به یاد داشته باشید که بعد از خرید موفق این مجموعه حتما طبق آموزش زیر، نقشه را در سایت خود اضافه نمایید.

آموزش افزودن image map در سایت:

  1. ابتدا تصویر نقشه ایران را که با نام iranmap.jpg در فایل دانلودی موجود است در هاست آپلود نمایید.
  2. سپس فایل iranmapsource.html را از پوشه دانلودی باز نموده و در خط دوم به جای “/iranmap.jpg” لینک تصویر آپلود شده در هاست را به طور کامل وارد کنید.
  3. سپس لینک  هر استان را که در سایت خود تعریف کرده اید در جای مشخص شده(href=”جای لینک هر استان”) جای گذاری نمایید.
  4. و نهایتا تکه کد ویرایش شده را در صفحه دلخواه در سایت قرار دهید. دقت داشته باشید اگر از سامانه های مدیریت محتوا وردپرس یا جوملا استفاده میکنید حتما ویرایشگر را روی حالت متنی قرار داده و سپس تکه کد را جای گذاری کنید.

 

در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال در بخش دیدگاه همین صفحه مراتب را با ما در میان بگذارید. به سرعت پاسخگوی شما خواهیم بود.


این فایل با شناسه انحصاری 15930 در پایگاه رسمی فروش فایل فاپول ثبت شده است. کلیه حقوق مادی و معنوی با استناد به مجوز نشر بر خط فاپول به شماره 4032 نزد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ناشر محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری و یا بازنشر آن به هر نحو ، پیگرد قانونی و شکایت رسمی فاپول را به عنوان نماینده ناشر در پی خواهد داشت.

دیدگاه

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.