مجموعه فیلتر های پرکاربرد در دیده بان بازار بورس ایران

مجموعه حاضر، شامل ۳۹ فیلتر پرکاربرد دیده بان بازار سایت TSE (بورس اوراق بهادار تهران) می باشد. این مجموعه شما را قادر می سازد تا لحظه به لحظه، از تحولات بازار بورس مطلع باشید ور در بهترین زمان، بهترین تصمیم را بگیرید. آموزش های لازم جهت استفاده از این فرمول ها، در سایت TSE (بورس اوراق بهادار تهران) و در قیمت امکانات جدید موجود می باشد.

پیشنهاد برای مطالعه: فیلتر نویسی در بورس چیست؟

راهنمای استفاده: ابتدا فایل ZIP را باز نمایید. مشاهده می نمایید که این فایل، شامل ۳۹ فایل با فرمت txt می باشد که هر یک دارای فرمول هایی است. این فرمول ها باید در قسمت فیلتر، در بخش امکانات سایت www.tsetmc.com (مدیریت فن آوری بورس تهران)، قرار گیرد تا شما را به خوبی، از تحولات بازار آگاه نماید.

راهنمای گام به گام:

۱- ابتدا وارد سایت مدیریت فن آوری بورس تهران (www.tsetmc.com) شوید.

۲- سپس در قسمت بالای سایت، بر روی منوی فیلتر (مدیریت و ساخت فیلتر) کلیک نمایید. در پنجره باز شده، گزینه فیلتر جدید را انتخاب نموده تا کادری نمایان شود که از شما، نام فیلتر و کد فیلتر را می خواهد.

۳- نام را به دلخواه وارد نموده و سپس هر یک از کدهای مربوط به این مجموعه را، جداگانه در فیلتری مجزا وارد نموده و در انتها گزینه تأیید را بزنید. پس از این کار، شما ۳۹ فیلتر جداگانه خواهید داشت.


این فایل با شناسه انحصاری 14207 در پایگاه رسمی فروش فایل فاپول ثبت شده است. کلیه حقوق مادی و معنوی با استناد به مجوز نشر بر خط فاپول به شماره 4032 نزد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ناشر محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری و یا بازنشر آن به هر نحو ، پیگرد قانونی و شکایت رسمی فاپول را به عنوان نماینده ناشر در پی خواهد داشت.

دیدگاه

 • رضا شبجور
  خریدار

  ۳۹ فیلترهم بیشتر نیومده

  • فاپول سنتر
   خریدار

   بله در اصل فیلتر ها ۳۹ عددمی باشد و متاسفانه عدد ۴۹ فیلتر اشتباه تایپی بوده است. از این بابت عذرخواهیم

 • رضا شبجور
  خریدار

  لطفا نام فیلترها رو برای من ارسال کنید چون من فیلترها رو دارم بدون نام فقط فیلتر نوشته بدون هیچ توضیحی

  • فاپول سنتر
   خریدار

   نام فیلتر ها همان نامی است که روی هر فایل گذاشته شده است. به طور مثال نام فایل اول چکش سفید می باشد. بعد از باز کردن فایل کدی برای شما نمایش داده می شود که باید این کد را در tsetmc با نام چکش سفید یا نام دلخواه خودتان وارد نمایید.

 • رضا شبجور
  خریدار

  با سلام . من فیلترها رو خریداری کردم ‌.این فیلترها در کجاها کاربرد دارد آیا همگی در نوسانگیری ؟
  لطفا راهنمایی کنید کجاها از این ۴۹ فیلتر استفاده کنیم

  • فاپول سنتر
   خریدار

   با سلام، ضمن سپاس از خرید شما ، این فیلترها مجموعه ای فیلترهای پرکاربرد می باشد و طبعا بخشی از آنها متعلق به نوسان گیری است. نام هر فیلتر به صورت مجزا آمده است پس شما به راحتی می توانید با یک جستجوی ساده فیلترهای مربوط به نوسان گیری را از این پکیج پیدا نمایید. پر سود باشید