گوشت گوسفند در ماه مبارک رمضان گران نمی‌شود

گوشت گوسفند در ماه مبارک رمضان گران نمی‌شودپول‌نیوزرئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه هیچ مشکلی برای تأمین گوشت گوسفند مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان وجود ندارد، گفت: تولید گوشت فراوان است و هیچ افزایش قیمتی در ماه مبارک نخواهد بود.

علی اصغر ملکی در گفت‌وگویی فرمود:افزایش تقاضایی برای گوشت گوسفندی در ماه مبارک رمضان معمولا پیش نمی‌آید، اما در صورت افزایش تقاضا هم کمبودی وجود ندارد.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان این که افزایش قیمت گوشت گوسفند در ماه‌های آخر سال گذشته به خاطر صادرات دام کوچک بود، افزود: با زاد و ولد دام‌ها در فصل بهار کمبود جبران شده و هیچ مشکلی برای تأمین گوشت گوسفندی مورد نیاز مردم وجود ندارد.

وی افزود: قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی از بهمن ماه سال گذشته تا کنون ۴ هزار تومان کاهش داشته است و افزایش قیمت در ماه مبارک رمضان نخواهد بود.

ملکی تصریح کرد: هر کیلوگرم گوشت گوسفندی با قیمت ۲۶ هزار تا ۲۶ هزار و ۵۰۰ تومان به مغازه‌دارها تحویل می‌شود و آنها هم هر کیلوگرم شقه بدون دنبه را با قیمت ۳۰ هزار تومان به مشتری عرضه می‌کنند.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی بیان داشت: با توجه به افزایش تولید در نیمه نخست سال به علت زاد و ولد دام نیازی به واردات گوشت قرمز نیست.

فاپول
بازیابی رمز