وصول تمام چک های بانکی در خودبانک ها

به گزارش اخبار پولی مالی،غلامحسین تابش فر- معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و فناوری اطلاعات بانک شهر از آماده سازی زیرساخت های لازم برای ارائه خدمات وصول چک‌های بین بانکی در خودبانک های بانک شهر خبر داد و گفت: در نظر داریم تا پایان سال جاری این خدمت نوین را در دسترس عموم برای وصول چک های بانکی در خوبانک های بانک شهر قرار دهیم.

تابس فر با بیان این‌که این خدمت نوین بانکی به صورت شبانه‌روزی به شهروندان ارائه می‌شود، تصریح کرد: با اجرای این طرح، شهروندان می‌توانند با مراجعه به خودبانک‌ها، چک بانک شهر را به پول نقد تبدیل کرده و به حساب مورد نظرشان واریز کنند.

وی همچنین با اشاره به عملکرد مثبت خودبانک های بانک شهر و دستگاه های VTM تصریح کرد: تمامی فرآیند بانکداری در شهرنت‌ها انجام می شود به طوری‌که هم اکنون مشتریان بانک شهر می توانند با مراجعه به این شعب، خدماتی از جمله واریز پول به حساب شخصی، افتتاح حساب بانکی، دریافت گردش مالی و سایر خدماتی که پیش از این برای انجام آن ملزم به مراجعه به شعب بودند را دریافت کنند.

تابش فر افزود: امروز بانک شهر از طریق استقرار حدود ۳۵۰ شهرنت در سطح شهرها بهره گیری شهروندان از خدمات بانکی را تسهیل کرده است و این دسترس پذیر بودن خدمات به معنای تحقق بانکداری مجازی آن هم به صورت شبانه روزی و بدون قطعی برای مردم است.

اولین دیدگاه را ثبت کنید

پاسخ جدیدی بنویسید

فاپول
بازیابی رمز