محصول “پات سی” برای تردد های شهری

به گزارش اخبار پولی مالی،پیمان طبری-معاون فن آوری شرکت کارت اعتباری ایران کیش در مورد ازمحصولاتی که این شرکت در نمایشگاه الکامپ رونمایی کرد، گفت:به دستور مدیریت عامل شرکت در شش ماهه اول سال ۹۵، محصولات زیادی را تولید کرده‌ایم؛ اما دراین نمایشگاه محصولات و اپلیکیشن هایی را به نمایش گذاشتیم که اندروید بیس هستند، محصولاتی که به صورت MPOS وارد بازار خواهند شد. MPOS ایران کیش در حال حاضر کامل شده و امیدواریم که به عنوان اولین PSP درکشور باشیم که از این محصول رونمایی می‌کنیم.

طبری با اشاره به این موضوع که محصول دیگری که در این نمایشگاه به نمایش گذاشتیم، ایده‌ای بر روی تاکسی‌ها است، افزود: از طریق این محصول به صورت آنلاین، کرایه‌ها پرداخت می‌شوند. البته در نمایشگاه تراکنش نیز این محصول را داشتیم ولی اکنون نام «پات سی» را برای این محصول انتخاب کردیم.

وی خاطر نشان کرد:سومین محصول، اپلیکیشنی است که برای POS های اندروید بیس نوشته شدند. وب کیوسک بومی شرکت ایران کیش نیز از سایر این محصولات است.

طبری در باره علت استقبال از پات‌سی شرکت ایران کیش، در این نمایشگاه اظهار کرد: در این محصول این هدف را دنبال می‌کردیم تا بعد از آنکه تاکسیمتر، مبلغ کرایه را محاسبه کرد مشتری کارت خود را بکشد و پول پرداخت کند، هم اکنون با این محصول، این کار به صورت آنلاین با کمک اپلیکیشن مخصوص ایران کیش و دستگاه POS میسر شده است. بیش از سه ماه طول کشید تا بتوانیم بوردی را روی دستگاه تاکسی پیاده سازی کنیم که ارتباط دستگاه‌های MPOS را با تاکسیمترها برقرار کرده و این فرایند را عملی کند. ضمن این که NFC را نیز در برنامه این محصول داریم و تا آخر سال پاتسی ها قابلیت NFC را نیز دارند.

معاون فن آوری شرکت کارت اعتباری ایران کیش با اشاره به این نکته که چندین محصول، از جمله اپلیکشین های MPOS، اپلیکیشن های اندرویدی POS، پاتسی و وب کیوسک داخلی ایران کیش از محصولات جدید این شرکت هستند، افزود: البته در نمایشگاه الکامپ بیشتر برروی پات سی‌ها تاکید داشتیم.

وی درباره ویژگی‌های این نمایشگاه گفت: همین که مردم با حضورشان، از پیشرفت‌ها و محصولات شرکت‌هایی مثل ایران کیش با خبر می‌شوند بسیار خوب است و مطمئناً همان طور که تا الان این اتفاق افتاده از آن استقبال می‌کنند.

طبری درباره نرم افزار پات ایران کیش گفت: تمرکز خیلی خاصی برروی نرم افزار پات گذاشتیم و در این نمایشگاه نسخه جدید پات را عرضه کردیم و برای استقبال بیشتر مردم یک بازی همراه با قرعه کشی روزانه «پات میلیون ریال» را برای بازدیدکنندگان از طریق این نسخه جدید ارائه دادیم و نرم افزارهای خرید درون برنامه‌ای (IN APP PURCHASE) ایران کیش هم مدت‌هاست که رونمایی شده و در حال حاضر منتظر دستورالعمل‌های شاپرک هستیم؛ و البته در طراحی آن نیز به طور کلی مسائل امنیتی و قوانین شاپرک را هم رعایت کرده‌ایم.

طبری همچنین خاطر نشان کرد:اگر NFC بخواهددرقالب کیف پول عرضه شود، نیاز به تعیین تکلیف بانک مرکزی دارد و از سویی دیگر باید متولی این امر نیزمشخص شود. (اینکه متولی امر شاپرک باشد یا بانک مرکزی مهم است) از طرفی بستر NFC لزوماً قرار نیست برای کیف پول استفاده شود بلکه برای محصولات دیگر نیز قابل ارائه است که ازاین جهت هیچ منعی درآن وجود ندارد.

محصول

اولین دیدگاه را ثبت کنید

پاسخ جدیدی بنویسید

فاپول
بازیابی رمز