فاپولی شو

سکه کانال یک‌میلیون تومانی را واگذار کرد

 خبرخوان فاپول   ۲۸ اسفند ۱۳۹۶  157 بازدید
سکه کانال یک‌میلیون تومانی را واگذار کردپول‌نیوزهم‌اکنون در بازار تهران قیمت سکه طرح جدید با ۷ هزار تومان کاهش ۹۹۵ هزار تومان و طرح قدیم با ۱۲ هزار تومان افت قیمت ۹۹۴ هزار تومان فروخته شد.

نیم سکه هم با ۲ هزار تومان کاهش ۵۱۲ هزار تومان، ربع سکه با هزار تومان نزول قیمت ۲۷۴ هزار تومان، سکه گرمی بدون تغییر ۱۸۸ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۱۰۶۰ تومان کاهش ۱۰۱ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش رسید.

قیمت اونس در بازار جهانی طلا که از ۱۲۵۲٫۹ دلار در اول خرداد ماه به ۱۲۰۸٫۸ دلار در روز گذشته رسید، هم‌اکنون با ۵ دلار افزایش به رقم ۱۲۱۳ دلار و ۸۰ سنت رسیده است.

دلار بازار ارز، دلار هم‌اکنون با ۳ تومان افزایش ۳۴۷۱ تومان، پوند با ۸ ریال کاهش ۳۸۸۸ تومان و درهم با یک تومان رشد ۹۴۸ تومان معامله شد.امروز در بازار تهران سکه طرح جدید متاثر از کاهش قیمت اونس جهانی با ۷ هزار تومان کاهش به ۹۹۵ هزار تومان رسید.

اگر این مطلب برای شما مفید بود، لطفا اشتراک گذاری کنید.
برچسب
خانه » اطلاعات عمومی » سکه کانال یک‌میلیون تومانی را واگذار کرد
خبرخوان فاپول

ربات پیشرفته خبرخوان فاپول، تازه ترین و داغ ترین خبرهای دنیای افتصاد، پول، بورس و روش های نوین کسب درآمد و زمینه های مرتبط با پول را از سطح اینترنت جمع آوری کرده و به طور منظم در اختیار کاربران عزیز فاپول قرار می دهد.