راه اندازی۱۲۰ کارتخوان بانک شهر

به گزارش اخبار پولی مالی، مهدی اکرمی، مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر گفت: به منظور حمایت از اقشار محروم کشور، هجدهمین نمایشگاه کتاب استانی از یازدهم تاهفدهم دی ماه در شهرستان جیرفت( جنوب استان کرمان) برگزار می شود.

وی افزود: در این نمایشگاه، دو میلیارد و پانصدمیلیون ریال در قالب ۴٧۵٠ بن کارت پانصدهزار ریالی و یک میلیون ریالی به مراجعه کنندگان با احتساب۲۰ درصد یارانه وزارت ارشاد توزیع خواهد شد.

اکرمی خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه ۳۶ هزار و ۵۰۰ عنوان کتاب از سوی ٢٢٠ ناشر در ١٢٠ غرفه ارائه می‌شود.

وی با بیان این‌که بانک شهر تعداد ١٢٠ عدد کارتخوان در اختیار غرفه داران قرار می دهد، افزود: همچنین تعداد ۴ کتابفروشی منتخب از سوی وزارت ارشاد معرفی شده‌اند که در زمان نمایشگاه و یک هفته بعداز نمایشگاه می‌توانند با استفاده از کارتخوان‌های بانک شهر و دریافت بن کارت، اقدام به فروش کتاب کنند.

به گفته اکرمی، بانک شهر با احداث چهار کانتر بانکی علاوه بر توزیع بن کارت، خدمات بانکی را ارائه و آموزش و نصب ابزارهای الکترونیکی را انجام می‌دهد و به این منظور ، یک دستگاه بلوتوث سنتر، یک دستگاه خود پرداز ، یک دستگاه شهرنت مجهز به خودپرداز، خود دریافت ، وب کیوسک و خودبانک ، راه اندازی شده است.

بر این اساس، هجدهمین نمایشگاه کتاب استانی ۱۱ تا ۱۷ دی‌ماه از ۹ صبح تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در حسینیه شهدای جیرفت برگزار می‌شود.

GET THE BEST DEALS IN YOUR INBOX

Don't worry we don't spam

مشاهده پروفایل ناشر

فاپول اولین نیست، بزرگترین هم نیست، فاپول، همین است که میبینید ... سایتی ساده برای خرید و فروش فایل و محتواهای با ارزش!

اولین دیدگاه را ثبت کنید

   Leave a reply

   فروش فایل فاپول
   بازیابی رمز
   Compare items
   • مجموع (0)
   Compare
   0