فاپولی شو

راه اندازی۱۲۰ کارتخوان بانک شهر

 فاپول سنتر   ۳۰ دی ۱۳۹۶  40 بازدید

به گزارش اخبار پولی مالی، مهدی اکرمی، مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر گفت: به منظور حمایت از اقشار محروم کشور، هجدهمین نمایشگاه کتاب استانی از یازدهم تاهفدهم دی ماه در شهرستان جیرفت( جنوب استان کرمان) برگزار می شود.

وی افزود: در این نمایشگاه، دو میلیارد و پانصدمیلیون ریال در قالب ۴٧۵٠ بن کارت پانصدهزار ریالی و یک میلیون ریالی به مراجعه کنندگان با احتساب۲۰ درصد یارانه وزارت ارشاد توزیع خواهد شد.

اکرمی خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه ۳۶ هزار و ۵۰۰ عنوان کتاب از سوی ٢٢٠ ناشر در ١٢٠ غرفه ارائه می‌شود.

وی با بیان این‌که بانک شهر تعداد ١٢٠ عدد کارتخوان در اختیار غرفه داران قرار می دهد، افزود: همچنین تعداد ۴ کتابفروشی منتخب از سوی وزارت ارشاد معرفی شده‌اند که در زمان نمایشگاه و یک هفته بعداز نمایشگاه می‌توانند با استفاده از کارتخوان‌های بانک شهر و دریافت بن کارت، اقدام به فروش کتاب کنند.

به گفته اکرمی، بانک شهر با احداث چهار کانتر بانکی علاوه بر توزیع بن کارت، خدمات بانکی را ارائه و آموزش و نصب ابزارهای الکترونیکی را انجام می‌دهد و به این منظور ، یک دستگاه بلوتوث سنتر، یک دستگاه خود پرداز ، یک دستگاه شهرنت مجهز به خودپرداز، خود دریافت ، وب کیوسک و خودبانک ، راه اندازی شده است.

بر این اساس، هجدهمین نمایشگاه کتاب استانی ۱۱ تا ۱۷ دی‌ماه از ۹ صبح تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در حسینیه شهدای جیرفت برگزار می‌شود.

اگر این مطلب برای شما مفید بود، لطفا اشتراک گذاری کنید.
برچسب
خانه » اطلاعات عمومی » راه اندازی۱۲۰ کارتخوان بانک شهر
فاپول سنتر

فاپول اولین نیست، بزرگترین هم نیست، فاپول، همین است که میبینید ... سایتی ساده برای خرید و فروش فایل و محتواهای با ارزش!