حساب قرض الحسنه ویژه بانک ملت رونمایی شد

به گزارش اخبار پولی مالی، در همایش مدیران ارشد که با حضور حسین قضاوی، معاون بانک، بیمه و شرکت های دولتی وزیر اقتصاد، هادی اخلاقی مدیرعامل، رییس و اعضای هیات مدیره و سایر مدیران ارشد این بانک برگزار شد، خدمت جدید بانک ملت با عنوان حساب قرض الحسنه ویژه به صورت رسمی معرفی شد.

هادی اخلاقی فیض آثار، مدیرعامل بانک ملت در مراسم رونمایی از این خدمت اظهار داشت: ضرورت طراحی خدمات نوین متناسب با نیازهای مشتریان، ترویج سنت نیکوی قرض الحسنه و ارتقای وجهه بانکداری اسلامی و همچنین اعتمادسازی بین خیران و بانک در زمینه مصرف منابع قرض الحسنه، از مهم ترین اهداف طراحی و ارائه حساب قرض الحسنه ویژه است.

وی تاکید کرد: حساب قرض الحسنه ویژه، این امکان را به سپرده گذار می دهد که خود، تسهیلات گیرنده را نیز معرفی کرده یا بر روند مصرف منابع سپرده ای خود نظارت داشته باشد.

مدیرعامل بانک ملت تاکید کرد: نگاه ما در طراحی این محصول، نگاهی اجتماعی و در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی بوده است.

هادی سپانلو، رییس اداره کل سازمان و بهبود روش های بانک ملت در تشریح این خدمت اظهار داشت: این حساب به نیکوکاران امکان مدیریت اعطای تسهیلات قرض الحسنه از محل سپرده های خود را می دهد.

وی با بیان این نکته که تمامی ۱۵۸۸ شعبه بانک ملت آمادگی افتتاح این حساب را دارند، اظهار داشت: گروه هدف این خدمت جدید، صندوق های قرض الحسنه کارکنان، سازمان ها، شرکت ها، موسسات، اشخاص حقیقی و حقوقی هستند و حداقل مبلغ سپرده گذاری در آن، ۲۰ میلیون ریال تعیین شده است.

سپانلو با تأکید بر این نکته که حداقل مبلغ تسهیلات قرض الحسنه در این طرح، ۱۰ میلیون ریال و سقف اعطای تسهیلات یک و نیم میلیارد ریال به هر شخص معرفی شده خواهد بود، ادامه داد: نوع حساب قرض الحسنه، حقیقی انفرادی یا اشتراکی و حقوقی و مدت بازپرداخت تسهیلات نیز حداکثر پنج سال در نظر گرفته شده است.

به گفته وی، تخصیص خدمات الکترونیک و ملت کارت متمرکز همچنین شرکت در قرعه کشی و دریافت جوایز، از امکانات این حساب ویژه است.

اولین دیدگاه را ثبت کنید

پاسخ جدیدی بنویسید

فاپول
بازیابی رمز