تامین مالی یکهزار و ۴ طرح صنعتی در قالب طرح رونق تولید

به گزارش اخبار پولی مالی، استان های چهارمحال و بختیاری، اصفهان و تهران به ترتیب بالاترین رتبه را از نظر میزان تسهیلات به خود اختصاص داده اند.

بنا بر این گزارش از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه ۵۶ طرح کوچک و متوسط صنعتی با استفاده از تسهیلات اعطایی توسط شعب بانک صنعت و معدن در کشور به بهره برداری رسیده است.

طرح های یاد شده شامل طرح های ایجادی، توسعه و خرید ماشین آلات، با استفاده از یکهزار میلیارد ریال تسهیلات راه اندازی شده و برای ١ هزار و ١٣١ نفر شغل ایجاد کرده است.

بنا بر این گزارش در حال حاضر ١٠٩ طرح کوچک و متوسط نیز با پیشرفت متوسط ۶۶ درصد در کشور درحال اجراست که تسهیلاتی بالغ بر ۴ هزار و ٢۵٠ میلیارد ریال ریال برای پرداخت به آنها به تصویب رسیده است.

از مبلغ مصوب یادشده یکهزار و ۵٢٣ میلیارد ریال تاکنون پرداخت شده و با اتمام این طرح ها برای ٣ هزار و ۴١٠ نفرامکان اشتغال ایجاد خواهد شد.

گفتنی است علاوه بر موارد یاد شده در این مدت ١١ طرح بزرگ نیز با تسهیلاتی با لغ بر ٢۵٢ میلیارد ریال و ٨٧ میلیون یورو با بهره مندی از تسهیلات ستاد بانک به مرحله بهره برداری رسیده و یکهزار و ١۴١ فرصت شغلی فراهم آورده است.

GET THE BEST DEALS IN YOUR INBOX

Don't worry we don't spam

مشاهده پروفایل ناشر

فاپول اولین نیست، بزرگترین هم نیست، فاپول، همین است که میبینید ... سایتی ساده برای خرید و فروش فایل و محتواهای با ارزش!

اولین دیدگاه را ثبت کنید

   Leave a reply

   فروش فایل فاپول
   بازیابی رمز
   Compare items
   • مجموع (0)
   Compare
   0