بهره‌برداری از قطعه یک آزادراه تهران – شمال

به گزارش اخبار پولی مالی، بهره‌برداری از قطعه یک آزادراه تهران – شمال مدیرعامل شرکت آزادراه تهران- شمال با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۷۷ درصدی منطقه یک آزادراه تهران-شمال و کسب رکورد پیشرفت ۳٫۲ درصدی در ماه گفت: تنها ۱۲۰۰ متر از حفاری تونل ۶۵۰۰ متری البرز باقی‌مانده است و بخش شمالی آن نیز فعال شده است.

مهران اعتمادی ، مدیرعامل شرکت آزادراه تهران-شمال با اشاره به آخرین وضعیت پیشرفت آزادراه تهران – شمال افزود : در حال حاضر حتی برغم سرمای شدید هوا در روزهای اخیر با فعالیت کارکنان، حتی در شب هنگام هم حدود ۸۵ درصد منطقه یک فعال است.

اعتمادی با اشاره به منطقه دو آزادراه تهران-شمال بیان داشت: دستور اجرای این منطقه نیز به ۴ پیمانکار ابلاغ و از طرفی پاکت مناقصه بخش‌های «الف و ب» تونل البرز نیز باز شده است اما بخش «ج» در حال بررسی برای تعیین قیمت طی دو هفته آینده است و بر این اساس پیمانکار تونل البرز با دستگاه تی‌بی‌ام مشخص خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آزادراه تهران-شمال با اشاره به محدودیت‌های در نظر گرفته شده برای پیمانکاران دارای «تی‌بی‌ام» گفت: یکی از محدودیت‌های حضور در مناقصه، داشتن سابقه کار با «تی بی ام» در زمینه حفاری در کشور است که تعداد شرکت‌های دارای تخصص و سابقه کار با «تی بی ام» در کل کشور به تعداد انگشتان یک دست نمی‌رسد.

وی در ادامه از جلسه روز پنجشنبه برای توافق بر سر فنس‌کشی منطقه ۴ خبر داد. خبرگزاری صدا و سیما

GET THE BEST DEALS IN YOUR INBOX

Don't worry we don't spam

مشاهده پروفایل ناشر

فاپول اولین نیست، بزرگترین هم نیست، فاپول، همین است که میبینید ... سایتی ساده برای خرید و فروش فایل و محتواهای با ارزش!

اولین دیدگاه را ثبت کنید

   Leave a reply

   فروش فایل فاپول
   بازیابی رمز
   Compare items
   • مجموع (0)
   Compare
   0