اپل مدرسه برنامه نویسی تاسیس کرد

به گزارش بیزینس اینسایدر، شرکت اپل این مرکز را در ماه ژانویه و پس از یک معامله مالیاتی با دولت ایتالیا راه اندازی کرد. شرکت اپل و دانشگاه ناپل فدریکو دوم نشان داده اند که این مرکز توسعه نرم افزار به چه شکل خواهد بود و چه برنامه درسی تخصصی برای توسعه دهندگان نرم افزار در این مرکز ارائه خواهد شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، این کلاس‌ها طی یک دوره ۹ ماهه برگزار شده و توسط دانشگاه ناپل فردریکو دوم و شرکت اپل مدیریت و پشتیبانی خواهد شد.

شرکت اپل اعلام کرد که این کلاسها در ماه اکتبر آغاز خواهد شد.

در طول ترم اول مهارتهای دانش آموزان در زمینه توسعه نرم افزار iOS ارتقا یافته و در طول ترم دوم به آنها نحوه ایجاد و راه اندازی و طراحی نرم افزار آموزش داده خواهد شد. آنها برای طراحی نرم افزارها با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا در نهایت و در نتیجه یک تلاش مشترک، نرم افزاری را توسعه دهند که بتوان آن را App Store قرار داد.

دانش آموزان ایتالیا و سایر نقاط اروپا می‌توانند در این برنامه شرکت کنند و متقاضیان علاوه بر یک آزمایش آنلاین و مصاحبه، باید فرم درخواست و ثبت نام را تکمیل کنند.

این برنامه در یک مرکز اختصاصی در یک محوطه جدید در San Giovanni Teduccio در حومه ناپل ایتالیا برگزار خواهد شد. این مرکز مجهز به آزمایشگاه‌هایی با فناوری پیشرفته بوده که دارای جدیدترین و به روزترین سخت افزار و نرم افزارهای دنیا است.

شرکت اپل قصد دارد تا مراکز دیگری را برای توسعه برنامه‌های کاربردی در کشورهای دیگر، از جمله برزیل، هند و اندونزی راه اندازی کند.

اولین دیدگاه را ثبت کنید

پاسخ جدیدی بنویسید

فاپول
بازیابی رمز